Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 fiú elmegy a műjégre csajozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 fiú elmegy a műjégre csajozni. Szerintetek ez ratyis, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az van, hogy egy nagyon kedves barátom kitalálta, hogy menjünk el korcsolyázni, és majd ott csajozik -meg szerinte én is-.


Szerintetek nem buznyákos egy kicsit az ötlete?



2012. febr. 21. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
:D Szerintem nem.
2012. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. És azért remélem a fiú csapatba beállsz focizni....
2012. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csajozni mentek az miért lenne ratyis?


Szerintem te tudat alatt szerelmes vagy a barátodba.

2012. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ácsi!


Azt nem tettem hozzá, hogy én nem tudok korcsolyázni :D

Ez egy fontos információ. A barátomba pedig nem vagyok szerelmes, és ő sem belém.

2012. febr. 21. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi de szerintem tök lökött vagy.Egyáltalán mi módon származtatható a gondolat eredete?Halovány összefüggést nem látok a kettő között.Amikor mozizni voltam a barátnőimmel,2 fiú is filmet nézett.Egymáshoz se értek,nyilván haverok voltak.Vagy szerinted máris felmerül a meleg jelző?
2012. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 A kérdezőben azért merült fel mert titkon szerelmes a haverjába.
2012. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!