Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33 évesen ha egy pasi csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen ha egy pasi csajozni, meg meg akar dugni mindenkit (nőt). Ott azért nem stimmel valami ugye?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 19:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%

Ez teljesen normális dolog, bezzeg az én időmben a férfiak 20évesen is ezt csinálták drágám! De ha gondolod adok telefonszámot és ugorj be egyszer, csinálok neked bauxitfőzeléket is!


Babi néni voltam

76L

2012. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem meg inkább veled nem stimmel valami, hogy ilyeneket kérdezel!
2012. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Ez aztán egy szépen összeállított kérdés.
2012. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 V. Péter ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy egy férfi meg akar mindenkit dugni az nincsen igazán 15 év felett korhoz kötve. Lehet későn érő tipus volt és most jött rá arra hogy megkaphat jópár csajt.
2012. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Miért ne stimmelne?
2012. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
szerintem meg gáz..mivelhogy 20-30 ig kellett volna kiélnie magát valakinek (27 éves nő)
2012. febr. 10. 19:34
 7/29 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem pedig ez a hülyeség.

Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, és mindenbe bele lehet kötni.

Van, aki szerint ki kell élni magad, más szerint a kiélés nem jelenti azt, hogy ne kötelezd el magad. Megint mások családra vágynak, de van, aki örökké agglegény akar lenni.


Az emberek különböznek. És ítélkezni elég ocsmány dolog.

2012. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Igen,gáz,mert ennyi idős korára régen meg kellett volna komolyodnia,de ugyebár ez nem történt meg eddig,ergo már nem is fog.Ő mindig ilyen marad,tehát nem érdemes Vele kezdeni,vagy komolyan tervezni.

Nekem is van egy ismerősöm,aki túl van egy házasságon,egy gyereken,és a harmincon,de még a krumplit is megdugná,ha el nem gurulna előle.Amúgy nincs Vele bajom,de ilyen emberrel soha nem kezdenék komolyan,mert csak csalódást okozna.

Vannak ilyenek szép számmal.Nem szabad velük tervezni.Ha eddig nem állapodtak meg,ezután sem fognak megváltozni.

2012. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
de éehet attól is függ hogy ki hogy hat rá..mert az eddigi barátnői lehet nem voltak érzelem terén annyira kommunikatívak..
2012. febr. 10. 19:48
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, nem mindenkinek adatik meg a lehetöség, hogy kiélje magát. Egyszerü okai vannak a dolgoknak.

Lehetséges, hogy mostanra nyerte el Férfiasságát, most jön be a Nöknek, korábban nem és igyekszik élvezni azt ami eddig kimaradt


Egyébként szerintem teljesen korrekt, 30-45 éves kora közt egy jól kinézö Férfinak határtalan lehetöségei vannak a fiatalabb Nöknél!

2012. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!