Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nem szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem szóltok soha sehol a fiúkhoz?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy soha nem szólnak hozzám lányok, se suliban se sehol máshol, csak egymással beszélnek, egymáshoz simán szólnak, nem értem miért nem akarnak fiúkkal beszélgetni, barátkozni.
2012. febr. 21. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem tudom te hova jársz, de ez nem így van...
2012. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mus musculus ***** válasza:
Ez már az általánosítás netovábbja öcsém. Attól még, hogy hozzád nem szólnak, avagy te csak ilyeneket ismersz, még nem lesz általános érvényű fizikai törvény az eset. Nekem a legtöbb haverom fiú, akkor talán nem számítok lánynak? Vagy ők a lányok titkon? Pofám leszakad.
2012. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pedig hidd el mus musculus, hogy így van, hozzám még nő nem szólt életemben, és akikkel vagyok egy szakon fiúkhoz sem, pedig 70-80 %-a a sulinak lányokból áll, és máshol sem szóltak még hozzám, mintha szellem lennék pontosan úgy kezelnek.Erre adj választ, hogy ez miért van.

Persze ha híres lennék egyből buknának rám, ismerek egy srácot, semmi extra nincs benne, ő is így volt, most meg híres lett és minden nő őt akarja csak mert a tvben szerepel, semmi másért.

2012. febr. 21. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:

te komoly gondokkal küzdesz ember

nem csak a menő csávókkal beszélgetnek, ugyanúgy szóbaállnak veled ha nem vagy nagy szám akkor is, és a legszebbek is, és fiúként mondom

valószínűleg süt a gyűlölet/unottság a szemedből, vagy lekezelően szólítasz le másokat, vagy büdös vagy :D

2012. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mus musculus ***** válasza:
Nekem azt honnan kéne tudnom? Biztos benned van a hiba, nálunk mindenki kommunikál mindenkivel, a legszexibb csaj a legocsmányabb fiúval és fordítva.
2012. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
érdekes, hozzám nem szól senki, pedig nem vagyok büdös sem meg unott sem
2012. febr. 21. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
hozzám se szolnak a lányok pedig elég jol nézek ki,lehet hogy tul jol nézek ki és megijednek tőlem.
2012. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
legutobb pontoztak a csajok engem és 30 ból 27 et kaptam.
2012. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!