Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a történethez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a történethez?

Figyelt kérdés

Van egy fiatal lány.Csinos,szép,az iskola pom-pom lányai között is sikeres.17 évesen megismerkedik a helyi huszonéves autóversenyzővel.Járnak.A férfi többször megkéri a lány kezét,de ő csak 1 év együtt járás után mond igent neki.1 év járás után a lány bár tapasztalatlan szex terén,lefekszik a "vőlegényével" aki nem sokkal később le is lép,és soha többé nem látja.Pár hónappal később a lány hallja a pletykát,hogy az exvőlegénye beteg.Aids-ben szenved(pár évvel később aids-ben meg is hal) A lány megijed,hiszen a szüzességét az ex vőlegénye vette el.Elmegy orvoshoz.Kiderül,hogy a lány is elkapta a betegséget.3 év alatt előbb bőrbetegségek,majd az immunrendszer rohamos gyengesége lép fel nála..3 év után megismerkedik a helyi rögbicsapat sztárjával aki tud a betegségéről,és ennek ellenére elveszi feleségül.

(történetnek van még keserű folytatása)

De én már 2 napja azon agyalok,hogy vajon az exvőlegény szándékosan fertőzte meg a lányt??? Ha ige,akkor miért?? Mit kellett elkövetnie,hogy ekkora büntetést kapjon valaki??szerintetek??


2012. febr. 20. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez most egy könyv? :D Mármint te írod? Vagy megtörtént eset?? (remélem nem) :)
2012. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megtörtént eset.Szombat esténként szokott menni a Zone Reality egy sorozat" MFI: Egészségügyi csalók nyomában".

Ebben a sorozatban szerepelt a lány(most már nő) aki elmesélte,hogy járt..Mint írtam a történetet durva folytatása van,és sajnáltam nagyon,hogy ennek a nőnek mennyi mindenen kellett keresztül mennie,és a többieknek..

2012. febr. 20. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, bocsi. Hát ez nagyon gáz. Iszonyatos lehetett megtudni, hogy aids-es lett...én nem tudom, hogy reagáltam volna. Szörnyű h ilyen emberek vannak. :(
2012. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen szándékosan, ahhoz 1 évet várni hülyeség, sok lényt megkaphatott volna szerintem ha csak fertőzni akart....lehet csak véletlen egybeesés és azért lépett le mert nem volt neki jó valami az ágyban a lánnyal aztán inkább jobbnak látta lelépni mint dolgozni a kapcsolaton.
2012. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha szándékos volt.. akkor nagoyn kell utálni vkit hogy egy évig így húzza...

ám sztem a srác se tudott róla h beteg,és azért lépett le amit az utolsó irt

2012. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Számomra elég irreális a sztori, de lehet csak te kevered a szezont a fazonnal.

Szóval a lány nem aids-et kapott el, hanem a HI Vírust, ami az AIDS-hez vezet(het) de manapság, ha gyorsan felismerik a betegséget, és az illető szedi a gyógyszereket, és életmódot vált ( a lány fiatal volt, sportolt) akkor 3 év alatt nem romolhat ennyire le az állapota...


Szerintem nem direkt fertőzte meg (vagyok ennyire jóhiszemű), azt viszont el tudom képzelni, hogy akkor jött rá, hogy beteg, amikor elhagyta a lányt.

2012. febr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nos,ezen agyalok én is,és arra a következtetésre jutottam,hogy a férfi már aids beteg volt,de nem tudott a saját betegségéről sem.

Kedves utolsó.Nem keverem a szezont a fazonnal.Pontosan emlékszem az egész történetre,hiszen kétszer is megnéztem.

A történet egyébként folytatódik.A lány 3 évvel később amikor kiderült,hogy megfertőzte az exvőlegénye,teljesen leépült.Minden gyógykezelést,gyógymódot kipróbált,hogy meggyógyuljon.Időközben megismerte a férjét,és onnantól kezdve ketten küzdöttek a betegséggel.Mondta,hogy mindennek utánanézett,hogy a világon hol van olyan orvos aki csodákra képes.Talált egy orvost San Diego-ban aki azt hirdette,hogy megtalálta az AIDS és bizonyos rák ellenszerét.Felkeresték,és bemutatókon vettek részt,ahol a saját szemükkel látták a betegek javulását.Úgy döntött belevág ő is.Nagyon sok pénzébe került,és ezért háromszor utazott a másik államba kezelésért.Az első kezelésnél tényleg jól érezte magát,de a másodiknál már nem..A harmadiknál kezdte érezni,hogy valami nem stimmel.Így a kezelésnél elcsent egy kis gyógyszert amivel a kezelését végezték,és a videó felvétellel együtt( ugyanis minden felvett videóra,hogy a férje is lássa min megy keresztül,mert a férje nem tudott vele utazni) Szóval a videó filmekkel,és a gyógyszerrel együtt elküldte az orvosi kamarának,hogy nézzenek utána,hogy mi történik vele.Kiderült,hogy az orvos ellen már megfigyelés volt,mert több panasz érkezett,hogy pénzt sikkaszt,pénzt csal ki másokból..A történetben nem csak ez a nő hanem egy másik nő is mesélt akinek a férje volt rákos,és őket is ez az orvos csapta be.(a férj meghalt) rendőrségi vizsgálta indult,és kiderült minden.Az orvost elítélték,a betegek meg el vannak keseredve,mert egy szélhámos a reményüket vette el.

Meg lehet nézni hiszen szombat és vasárnap is megy a zone reality-n "az egészségügyi csalók nyomában" sorozat..Állandóan ismétlik,így akár ezzel a történettel is találkozhattok..

2012. febr. 21. 18:57
 8/8 mus musculus ***** válasza:
Szerintem nem az exvőlegény a brutál ebben a sztoriban (ahogy elolvastam a leírásod, nekem is egyből az ugrott be, hogy biztos ő maga sem tudott róla), hanem az orvos.
2012. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!