Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen, ha valaki unokatestvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen, ha valaki unokatestvérrel/testvérrel jár vagy belé szerelmes?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
fantörpikus. :)
2012. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
na tessék idefigyelni, kedves kérdezők!!! az a gáz!!! nem a 13 meg 15 centis f@sz a gáz, hanem ez.
2012. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

de komolyan.

ismerek olyan párt, akik unokatestvérek, házasok. született egy gyerekük, most 15 éves. asszem, de évek óta tolószékhez van kötve, és szegény gyereknek nem sok van hátra. mert genetika... apuci anyuci unokatesók... és hát a gyerek szenvedi meg ezt. :S

2012. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legjobb barátom járt már az unokatesójával egy évig és nagyon jól megvoltak. Ahol nem olyan nagyok a családi kötelékek, ott belefér.
2012. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jin ***** válasza:

na ez jó:fantörpikus

hát am ja ez tré,gáz rosz,elfogadhatatlan ,tolerálhatatlan,nem jó

hogy értsd

hogy lehet az uncsi tesójába???

a anyuka össze jön vmi psasal akinek van egy 16 éves lánya és te 16 vagy az még érthtő mert nincsen az a `család érzet`meghát nem is vérrokon,de azért ez is cinkes

mert már ugy mond tesó

de nekem nincsilyen bajom ugy hogy aszem enyi:DDDDDDD

2012. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
milyen? beteg.
2012. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én ismerek olyat, aki az unokatestvérével jár. Elég fura-
2012. febr. 23. 19:45
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ebben semmi rossz nincs, csak fel kell vállaljátok, hogy nem lesz gyereketek! Én 7 éve élek az első unokatestvéremmel és hál istennek nem bántam meg. Sokkal jobb vele a kapcsolatom mint valaha bárki más idegen emberrel és nagyobb köztünk a ragaszkodás is! A családunk is elfogadta és semmi különös nincs benne, főleg ennyi év után.Olyan ember meg szerintem ne írjon és ítélkezzen aki azt sem tudja mi ez!!!!!A szerelem nem ismer határokat!
2012. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sok szerencsét láttam.
2012. febr. 26. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!