Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Leírnátok nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Leírnátok nekem, hogy mi a problémátok (már akinek van) Taylor Lautner-rel (és esetleg Robert Pattinson-nal)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 12:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
17%
Nekem az a problémám, hogy az ilyen embereket régebben b*ziknak hívtuk.
2012. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%

Lautner szörnyű színész, iszonyat arcberendezéssel, Pattinson pedig ocsmány ahogy van, közepes színészi tehetséggel. Olyan mint aki megállt a fejlődésben...

Ha nem szerepelnének az Alkonyatban, akkor a kutya sem foglalkozna velük, de ez a lányok szemében valamiért vonzóvá teszi őket.

2012. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
27%
Csúnya, nyálas idióták akikre csak azért buknak a tinédzserlányok mert híresek. De csakis a tinédzserlányok.
2012. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Nekem semmi problémám velük. Amúgy, ahogy figyelem az embereket, nem első sorban konkrétan velük van a baj, hanem az imázsukkal, amikkel megpróbálják őket eladni. Az meg, hogy rengetegen tiszta szívből jövő gyilkos gyűlölettel gondolnak rájuk, annak meg más az oka. Figyeld meg, hogy ha bárki befut valamivel, legyen az illető zenész, színész, bűvész, festő, és rengetegen rajonganak értük, automatikusan kialakul egy csoport, akik utálni kezdik őket. 90%-uk meg se tudja mondani, miért utálja őket, de azért utálják. Ha tippelnem kéne, azért, mert kívülállók akarnak lenni, ők csak azért sem rajonganak az illetőért. Hú, hosszú lett, bocs.
2012. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
30%

apám mindig aztmondta hogy a férfi legyen férfi ...

hát én kettejükben nem sok férfiasságot vélek felfedezni bár annyira nem is érdekelnek nem zavar h van olyan aki szereti hát szeresse de nekem is megvan az egyéni véleményem :)

2012. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Nekem semmi bajom nincs velük, nem ismerem őket személyesen, külső alapján pedig nem ítélek, így hát nem fogalmazok meg róluk véleményt.
2012. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
28%
Mert azok nem férfiak hanem búzák.
2012. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
23%

3 probléma van velük.

1. Mind a 2 a nevét adta egy igen idiót@ filmhez (ha vámpír lennék szerintem ennek a filmnek a hatására, ki mentem volna a napra hogy öngyilkos legyek)

2. Mind a 2-nek a színészi teljesítménye 0 EGY NAGY 0.

3. Mivel nem vagyok tinikiscsaj, nem nedve$edek be amint meg látom őket, és igen elég durván bu.zinak titulálható mind a 2

2012. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindekit utál az ember aki befut, de ahhoz le is kell tenni valamit az asztalra. Sting, Queen-Mercury, Travolta, Shakira, Madonna csak hogy párat említsek.
2012. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
20%
10éve ezek voltak a bu*ik ,most ezek az “álompasik“
2012. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!