Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a barátomat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom a barátomat a nevén szólítani?

Figyelt kérdés
Nem csak nála van ez,másoknál is elő fordul,hogy egyszerűen nem tudom kimondani a nevét a jelenlétében. A barátommal már több mint 1,5 éve vagyunk együtt,de még soha egyszer sem szólítottam a nevén. már úgy érzem,hogy szégyellném is magam,ha netán kimondanám a nevét,mert már mondta egy párszor,hogy miért nem mondom soha? és már félek,hogy akkor is mondaná,és szégyenlem,hogy ilyen hülye vagyok,hogy nem tudom a nevén szólítani,és ráadásul ebből ilyen nagy ügyet csinálok. Nem akarom,hogy így legyen továbbra is,de egyszerűen nem megy. Szerintetek mit tehetnék? :( (Lehet nem jó kategóriába írtam,de nem tudtam máshová.)

2012. febr. 22. 14:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
és hogy szólítod? gyere ide, te túrósf@szú?
2012. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Annyira nem volt vicces,mint amennyire szeretted volna. de egyébként : szerelmem,drágám...stb.
2012. febr. 22. 14:41
 3/30 anonim ***** válasza:

úúr isteeeen!!!!


ez bóórzalmaaaasss! :)


szóval, ezen besz@rok! :)


én sem szoktam a nevén szólítani a barátnőmet, mert azt mondanám, reggel, hogy Szia zita , Jó reggelt Zita vagy Krisztina....az olyan lenne mintha a barátom lenne!!


az baráti!


Szóval nyugodj meg!

2012. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Értem,csak tudod az a baj,hogy én egyáltalán nem tudom kimondani,hiába nevetséges. mondok egy példát. Pl. letesz egy poharat az asztalra,és valaki megkérdezi,hogy ki tette oda,akkor énmegpróbálok úgy válaszolni,hogy még véletlenül se kelljen kimondanom a nevét,mert is ott van,és "félek" hogy hallja. ez már beteges,annyira hülyének érzem magam.
2012. febr. 22. 14:46
 5/30 anonim ***** válasza:
Én meg sohasem tudnám édesemnek, szerelmemnek szólítani nekem az olyan ....ööö..fujjj, nyálas, é olyn mintha megaláznám....
2012. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen ronda neve van?
2012. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%

Mert lobotómiád volt.


(agyrém ez a kérdés - a kifejtése meg pláne. Gyakorolj tükör előtt.)

2012. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem muszáj egyébként válaszolni ám. Sajnálom hogy ez van...
2012. febr. 22. 14:49
 9/30 anonim ***** válasza:
Bárcsak ez lenne a legnagyobb problémám...
2012. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem ez a legnagyobb problémám,csak tettem fel egy kérdést. Ha jól tudom ez a gyakori kérdések oldala,nem pedig a legnagyobb problémák megosztásának oldala.
2012. febr. 22. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!