Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem gondolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem gondolnak a "jövőre"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy vannak fiúk, akiket tekintve egyértelmű, hogy sokra fogja vinni az életben. De még csak egyelőre karriert építenek, még nincs pénzük, befolyásuk, egzisztenciájuk, kocsijuk, stb. De amúgy nem csórók, nem antiszociálisak, csak egyelőre nem tudják még megadni azt az anyagi jólétet, biztonságot, amit egy már dolgozó ember tud nekik. Viszont ha egyszer ezek a fiúk befejezik a tanulmányaikat, és elkezdenek karriert építeni, akkor sokkal magasabb szintű életet tudnak majd biztosítani neki.


Lehet, hogy a lányok úgy gondolják, hogy "most egyelőre ez a jobb, aztán ha majd befut a srác, akkor őt választom."


Nos erre van egy mondás, ami szerintem pont ide illik:


"Ha nem vagy jelen a szenvedéseimnél, ne várd, hogy jelen leszel a sikereimnél."


2012. febr. 22. 17:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ezt ne értem. Az bánt, hogy valaki talán azért utasít vissza egy fiút, mert még tanul/nem dolgozik/nincs karrierje?
2012. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
28%

Pedig a nők pont ezt szeretnék. Mit gondolsz, ők akarnak támogatni téged csak úgy? Nekik a lényeg a szórakozás. Lehetőleg most.

Azt akarják, hogy valaki röptesse őket. Köpönyegforgatóak, ami azt illeti.

Amikor szakadt cuccokban vagyok, rám sem néznek, viszont amikor felveszem a márkás ruhákat... szinte megk..rnak a szemükkel. Sajnálom, de rosszul vagyok tőlük. (Tisztelet a kivételnek.)

2012. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
most akar bulizni nem majd negyven évesen
2012. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mondás nagyon igaz!


Szerintem mondjuk nem szabad egy kalap alá venni mindenkit, mert sok lány gondol a jövőre vagy legalábbis próbál gondolni rá és nem azt várja, hogy úgy tartsák el.

2012. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Már megint ez a buzeráns sztereotípia. Valószínűleg a Marsról jöttél, hogy ennyire nem vagy tisztában azzal, hogy mind a férfiakból, a nőkből is vannak, akik máshogyan gondolják. Gondolok itt arra, hogy van karrierista nők is, nem is kevesen. Különben elmondanám, hogy minden a szülői neveltetésen múlik. Punkt.
2012. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
mi az hogy nem gondolnak a jövőre? honnan tudod te azt? mit kell itt fényezni magad, v más pasikat? vagy kellesz nekik a jelenben, v nem. leszarom h mi lesz veled pár év múlva, vagy most jössz be nekem, vagy nem. szar ügy ha nem. ennyi. nem a pénzedet fogom lesni. pff.
2012. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
*vannak.
2012. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom valaki ezek miatt az indokok miatt elutasított. Örülhetnél, hogy nem a pénzedre gondol. Persze minden nő szeretne egy boldog életet, amiben a pénz is benne van, nyakig. (Nincs gyerek, nincs lakás, nincs élelem. És ha már van gyerek, azután persze, gondolom az apák is szinte mindent meg akarnak majd adni gyerekeiknek.) De ezt a férfiak is.

Még valami: ne általánosíts. Valószínű nem így gondoltad, viszont olvasva elég rosszul esett. Máskor kerüld el, kérlek. Azt hiszem sokan vagyunk itt lányok / nők, akiknek nem ez a lényeg.

Én igen is gondolok a jövőre: tervezgetek, stb. De olyan esetben, ami a tiéd, egyáltalán nem nézném, hogy "húú, 2 év múlva olyan gazdag leszel...". Persze örülnék, hogy nem kell mindig spórolgatni, ha annyira jól megy, de ez más kérdés. Ha valakit szeretek, hiába nem megy neki annyira jól anyagilag, nem fogom otthagyni, főleg nem egy pénzzel jól megtömött majomért (bocsánat). Egy valami van (sajnos még), amit már teljesen eldöntöttem: Magyarországon nem fogok szülni. Szerintem érthető, és van is ebben valami.

18/L

2012. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Pontosan.


Én még tanulok. Van pénzem, diákmunkák, külföldön is dolgoztam már párszor, talán még jobban is állok anyagilag, mint az átlag.


Amikor korombeli lányoknál próbálkoztam, elutasítottak, és összejöttek egy kb. 24-28 évessel. Na most én semmivel sem tudok többet nyújtani, mint a 26 éves önmagam, okosabb már nem leszek, farkam már nem nő, kinézetre sem sokat változom, max teljes lesz a borostám. Ami változni fog egyedül, az az anyagi helyzetem.

2012. febr. 22. 17:23
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"vannak fiúk, akiket tekintve egyértelmű, hogy sokra fogja vinni az életben"


És vannak ilyen lányok.Én is közéjük tartozom.


"magasabb szintű életet tudnak majd biztosítani neki. "


Nincs rá szükségem.Nem új szülőket keresek magamnak,hanem párt.


"most egyelőre ez a jobb, aztán ha majd befut a srác, akkor őt választom."


Sose vagyok olyannal,akiről azt gondolom,van nála jobb.

Akkor ő nem az én emberem.

2012. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!