Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy reagálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy reagálnátok egy ilyenre? (lányok is írhatnak hogy mit gondolnak)

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú. Osztálytárs. Régebb óta feltűnt hogy tetszem neki valószínűleg és ezt már mások is mondták hogy figyelget és egyebek. Nekem is tetszik, ezért írtam neki egy levelet amiben 3 idézet volt (nem nyomulós nem csöpögős teljesen normális idézetek amikkel utaltam). Nevet nem írtam úgyis ismeri az írásom mert rólam írja a házit :D. Bedobtam a postaládájukba. :)

Nemsokra rá az egyik haverja kiirta facebook-on az üzenőfalára az egyik idézetet. Ő pedig kommentálta, és úgy jött le neki mintha vicc lenne. Én is és mások is tévedtünk volna az érzelmeivel kapcsolatban? Fiúk nektek mi lenne az első reakciótok ha ilyet kapnátok és mit gondolnátok? Az én helyzetemről mit gondoltok? Veszett ügy az egész?

Válaszokat köszönöm :)


2011. jún. 2. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszett ügy, de levelezés meg halvány célozgatás helyett randizhatnátok egyet. Bár, úgy gondolom elég fiatalka lehetsz, de azért egy séta még beleférhet. Hívd el valahová, ahol kettesben lehettek a haverok nélkül és dumáljátok meg a dolgot.
2011. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Korotokat lehet tudni?

tizenéves korban a fiúk éretlenek még (tisztelet a kivételnek), simán elkönyvelik az egészet hülyeségnek.

22/L

2011. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne tudni az idézet tartalmát? Érdekelne, hogy mit írtál:) Hát igen, kamasz korszak még az.
2011. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

mindketten 18 évesek vagyunk szóval nem olyan fiatalok :D

az idézeteket rögtön írom :) csak elő kell keresnem

2011. jún. 2. 16:13
 5/11 A kérdező kommentje:

"olyan vagy mint a nap. akárhányszor feltűnsz boldoggá teszel"


"Két kéz adatott nekünk hogy szorítsunk. Két láb hogy járjunk. Két szem hogy lássunk és két fül hogy halljunk. De miért csak egy szív? Azért, mert a másikat egy másik embernek adták - nekünk csak meg kell találnunk ezt a másik embert."


"azokon a napokon amikor csak összefutottunk, mindig erősebb voltam, mint a többi átlagos napon. azokon a napokon amikor még rám is mosolyogtál, úgy éreztem nincs lehetetlen. Azokon a napokon amikor beszélhettünk is, táncoltam a tükör előtt, énekeltem a kádban, vagy nevettem a testvérem faviccein.Elmondtam az embereknek mennyire szeretem őket, és nevettem míg a könnyem ki csordult.

Azokon a napokon..

Csak Miattad..

Tényleg Én voltam.."

2011. jún. 2. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első idézetet ismerem:D A második nem rossz:)
2011. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nagyon elvontan csinálod ezt az egészet


menj oda hozzá, és mondd meg neki, hogy tetszik neked


ilyen egyszerűen

2011. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

az a baj hogy én ezt valahogy nem merem megcsinálni hogy csak úgy odamenjek és megmondjam neki hogy "tetszel".

ő pedig szintén nem fog lépni mert a félős tipusba tartozik ha lányokról van szó :)

2011. jún. 2. 16:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos szerintem hanyagolt az idézeteket:D Ha én kapnék ilyeneket akkor tök értetlenül állnék és kérdezném magamtól hogy mi a szar vanXD Jobb ha szépen elmondod neki hogy:"szia hát igen bejössz nekem", hidd el hatásosabb lesz:D Am meg manapság a lányok folyton nyomatják ezeket az idézetek, én meg a haverok meg tök értetlenül állunk és azt kérdezzük egymástól hogy ennek most akkor mi a franc baja is van:D ASzal szerintem hanyagold:)


19/F

2011. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hátjó :D pedig szerintem ezek elég érthetők voltak :D

de köszönöm a tanácsot :D

2011. jún. 2. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!