Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok azokról a pasikról, akik utcán, vagy bárhol táncra perdülnek, vagy verik a ritmust, ha meghallanak valami zenét?

Figyelt kérdés
Fogyatékosnak gondoljátok őket?:D Rólam van amúgy szó, és szeretek így hülyéskedni, de ha komolya helyzet akkor én is komoly vagyok. Ilyen pasik hulladékok?XD
2012. febr. 22. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nekem elég ha a fejemben van a zene, ahhoz hogy elkezdjek táncolni.
2012. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
legszivesebben énis táncra perdülnék 1 jó Mari Zsuzsira
2012. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
..jó a tam-tamja,,ciki lenne nekem az utcán ha még zene se szól sehol..no go
2012. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Amikor mesélnek nekem ilyet, hogy xy barátja így csinált, sokszor gondolom, hogy úristen ez nyomorék vagy teljesen komolytalan, hülye stb...

De ha látnék ilyet az utcán vagy úgy valaki ezt tenné előttem, semmi rossz nem fordulna meg a fejemben. Max elmosolyodnék. Két dolog járna a fejemben, ha barátnőnek akarnám. 1. Komolytalan kapcsolatra, 2 Élet vidám és ez pozitív.

És őszinte leszek, ha jól nézel ki, akkor több esélyed lehetne, hogy pozitívat gondoljak, de akkor meg lehet valami részeg parti libának gondolnálak és meg lenne a negatív gondolat is hozzá.

Szerintem legyél boldog és csináld azt, amit szeretsz:) Csak ne felejtsd el, olyat ne tegyél, amit nem illik. Én nem szólnék be neked és még össze is jöhetnénk. Ez nem kizáró ok.

2012. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Bocs, most láttam, hogy pasi vagy xD Nem aktuális.

De a zenétől is függ, hogy mit gondolnék, meg attól, hogy hogy táncolsz.

2012. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
én irigylem az ilyen fesztelen embereket...
2012. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit gondolok? Jesszus, ez az apám! XD Am, tényleg ilyen, szval emiatt elvből nem kezdenék ilyen pasival, de szerintem vicces (ha nem az apád csinálja). :)
2012. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A sulinkban van egy cigány csávó, akinek mindig be van dugva a füles, és "táncol". A raj többi részének tetszik, de amúgy kibäszottul gáz.
2012. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nekem nem füles, meg nem úgy órákig táncolok az ilyen helyek előtt, csak úgy pár mp meg ilyenek.

Csak azért kérdem mert amikor véletlenül pl jobbra-balra lépek egyet utcán, mindenki rámnéz. :D

Meg alapjában véve mindenkivel ilyen vicces vagyok, meg mindig mutogatom amiről beszélek. Ezek a dolgok gázak?

2012. febr. 22. 21:28
 10/21 anonim ***** válasza:
2012. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!