Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolsz ehhez a videohoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolsz ehhez a videohoz? Veled is megtortenhet egyszer.

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 6. 08:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Velem nem történhet meg! Férfi vagyok! :)


Sőt egész magyarországon kicsi az esélye, mert itt 10-99 év között minden nő melltartót visel, még az olyan váll nélküli ruhákhoz is (szilikon pánttal), mint a videón.

2009. jún. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Hogy lehetnek ilyen idióta szánalmas emberek? Biztos beverném az orrát... minimum. Ezt gondolom.

De velem nem történhet meg mert ugyan nem mindig hordok melltartót de pánt nélküli topot sose vennék fel.

2009. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Velem se történhet meg.

Ez a vide meg. hát xD

2009. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Kötve hiszem, hogy az egész országban lehetne találni ennyi szép, melltartó nélküli nőt.
2009. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Jujj ez kicsit bunkóság de azért egy jót röhögtem x)
2009. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Én is XD
2009. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Velem két okból nem történhet meg:

1: nem hordok ilyen jellegű felsőket, amit egy mozdulattal le lehetne rántani rólam, vagy föl lehetne szabadítani a mellemig,

2: melltartót mindig hordok, így ha mégis valakinek sikerülne lerántani rólam a felsőmet, a melltartómhoz már nem lenne elég ideje.

Ja, és +1: a nadrágjaim és szoknyáim is általában olyanok, hogy még nekem is néha nehezen megy levenni, vagy fölhúzni, szóval egy idegennek, aki kb fél perce látott, még annyira sem menne... :D

2009. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még két dolog: számomra nem kicsit meglepő, hogy minden nő melltartó nélkül, és tangában rohangál.

Kivéve a nagydarab hölgyet :D

2009. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
hááháááá ^^
2009. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
én szoktam pántnélküli felsőket melltartó nélkül hordani, de ezután a video után jobban meg fogom gondolni :D
2009. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!