Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok a póthajról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a póthajról?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat szeretnék kérni:) Nekem van, eredeti haj, kinézetre sem üt el a sajátomtól, betegség miatt kicsit megritkult a hajam és ezért csináltattam meg.


Belegondoltam a fiúk helyzetébe, hogy milyen kellemetlen lehet amikor kiderül, hogy műhaj, lehet visszataszítónak tartanák:( Érdekelne az őszinte véleményetek.


2012. febr. 23. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Gáz a paróka. Utoljára a XVIII. században volt divat.
2012. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a fiúk nagy része azt se tudja mi az a pót haj, csak azt látják, hogy a lány hajának egy része másmilyen mint a többi...
2012. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hát ha elmondod hogy miért van műhajad, biztos megértik.
2012. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság annak, aki csak úgy,a betegség miatti az más.Azt még akár meg is érti az ember.
2012. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem atom gáz dolog, DE a te eseted más. Ha megritkult a hajad, azt megértem, de sok csaj ismerősöm csak azért tolja, mert szerintük divatos. Levágatják félhosszúra, majd kipótolják hosszabb műhajjal, hogy azért látsszon is, hogy mi az. Ez olyan, mint a tini csajok sminkje: nem azért van, hogy kissé szebbnek hassanak, hanem csak, hogy legyen. A te indokoddal egész más a kép, azzal semmi bajom nem lenne.
2012. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha természetesnek néz ki akkor tök természetes és nem zavar,sőt még akár tetszhet is. Csak nyugisan és magabiztosan ;)
2012. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok fiú mondja hogy fúj, miközben észre se vennék, hogy nem igazi. A műkörmöt is egyből lehurrogják mert egyből az 5 centi hegyesre asszociálnak. :D
2012. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, igazából amikor hozzáérek a fejemhez akkor érződik, ahogyan oda vannak varrva a tincsek, eszembe jutott milyen illúzió romboló a simogatás ilyen téren:)
2012. febr. 23. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy szilikon mell sokkal visszataszítóbb. A műköröm pedig kifejezetten tetszik! (utolsó előtti voltam)
2012. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!