Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy terhes lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés
Szerintetek teherbe eshettem utoljára január 22-én jött meg általában 27 és 29 nap között szokott megjönni így múlthét vasárnap kellett volna megjönnie ma már péntek van és semmi hétfőtől mértem a hőmet reggel 37 és 37,2 között mozgott ma nem mértem de levert vagyok néha hányingerem van és gyakran rám tör az álmosság két napja délután csináltam egy tesztet ami negatív volt kicsit szúrkál a hasam de nem olyan mint amikor megjön. Tervezett baba lenne de én már nem bizom benne.
2012. febr. 24. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem mindenféleképpen menj el nőgyógyászhoz,, a teszt nem minden esetben mutatja ki,, nehogy valami baj legyen belőle
2012. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még pár napot,ha nem jelentkezik a menzid,akkor csinálj még egy tesztet és persze próbálkozzatok tovább:)
2012. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!