Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lennék vagy a munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lennék vagy a munka miatt vannak ezek?

Figyelt kérdés

2 hete hol jobban, hol kevésbé hányingerem van, időnként sápadt vagyok, gyenge. Most pedig valószínűleg felfáztam, állandóan WC-re járok, még a hasam alja is fáj enyhén.

A munka miatt is lehet, mert hidegben, nehéz fizikai munkán vagyok, sok volt a túlórázás mostanában és a stressz is.

A menstruációm csak 1 napja késik, de ez elő szokott fordulni egyébként is


2011. szept. 28. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg arra nem gondoltál h elmenj orvoshoz?Sajnos ebbe nem sokan tudnak segíteni,nem értünk hozzá...Max olyan válaszokra számíts,h igen terhes vagy...
2011. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak annyira tartasz tőle, hogy terhes leszel, hogy pszichésen produkálsz számos tünetet.


velem is volt úgy, hogy majdnem elájultam reggel kétszer is, meg ilyenek, és vettem tesztet is, többet is, de egyébként meg nem voltam terhes.


Most is tartottam tőle, hogy jó ég, mi van, ha... és megint gyengébb voltam, mielőtt megjött meg hányinger, de aztán mégis megjött, szerencsére. Szóval nem biztos, hogy terhes vagy, de menj el egy dokihoz, vagy végy egy tesztet meg cickafark teát, és igyad, amennyit bírsz, attól jobb lesz a felfázásod.

2011. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!