Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha ti szakítotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ti szakítotok egy fiúval, mert már nem szeretitek úgy őt, és amikor ilyenkor azt mondjátok, hogy legyünk barátok, ti ezt ilyenkor mennyire mondjátok komolyan?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én komolyan gondoltam és akármikor ilyet mondok komolyan gondolom.

Nem értem miért ne barátkozhatna két ember, aki egykor szerelmi kapcsolatban volt. Valamiért csak tiszteltem azt az embert, ezért voltam képes később szeretni is. Nos ezek az érzések ugyan elmúltak, de ettől még ő maradt. Én baráti kapcsolatot ápolok minden exemmel és úgy gondolom magát járatja le az, aki mindennek lehordja azt az embert, akit régebben ő maga választott.

2012. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fff...hát itt ugyebár az is kell a bajhoz hogy ne divatbol meg csak járj valakivel , mert utána nem olyan nehéz csak barátnak lenni, ha komoly érzelmi kötődés van akkor hosszú időbe tellik amig képesek ugy beszélni egymással hogy ne zaklassák fel egymást szerintem a legyünk barátok olcsó szakitós duma........
2012. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!