Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek az új lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek az új lányokat?

Figyelt kérdés
Legyek féltékeny az új lány osztálytársunkra? Sajnos egész csinos.. de szerencsére még nem illeszkedett be így általában egyedül van.. gondolomez valamennyire visszataszító a fiúknak nem?tudom kicsit szemét vagyok de nem akarom h elszedjem előlem a kiszemelt srácomat..
2012. febr. 13. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%

Féltékenység és rosszindulat felső foka

Bizz kicsit meg a barátodban ha már ssze jöttél vele.

2012. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem abszolút nem lenne visszataszító, sőt... :)

ez rossz stratégia :)

20/F

2012. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
még nem jöttem vele össze épp ez a baj..
2012. febr. 13. 19:08
 4/23 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
93%
Gerinctelen vagy, vagy ronda. Ha ennyire félsz, hogy elcsaklizza a srácot akkor szerezd meg a srácodat aztán kész. De gusztustalan, hogy azon élvezkedsz, hogy más nem tud beilleszkedni és egyedül van. Remélem egyszer rajtad is így fognak élvezkedni és röhögni, hogy szánalmas vagy.
2012. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Engem pl sokkal inkább kíváncsivá tesz (miért zárkózott) ha meg még csinos is az abszulút esélyes..


Jaj te szegény.. lépj felé ha akarsz vmit.


16/F

2012. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen csajokat úgy tudtam utálni amikor én is új suliba mentem... és ugyanígy kinéztek és annak örültek ha egyedül vagyok.. de vissza nyalt a fagyi :D nálad is visszafog ha ilyen szenyó vagy.. és meg is érdemled
2012. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
ja és bocsi a néhány félreírásomért..
2012. febr. 13. 19:09
 8/23 A kérdező kommentje:
oké oké tudom, hogy nem helyes én is voltam már új, de már nem emlékszem annyira h milyen volt. de nem tehetek róla h féltékeny vagyok rá..
2012. febr. 13. 19:11
 9/23 mus musculus ***** válasza:
100%
Csak úgy visít az empátia az írásodról, komolyan.
2012. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem a legtöbben szívesen látnák a fejedet, mikor a srác pont amiatt mert megsajnálja hozzá fog menni és összejön vele. Azután nézegethetsz, hogy mekkora egy s*ggfej voltál, hogy kirekesztetted és ezzel elintézted, hogy össze is jöjjenek. Kívánom, hogy éld át ezt.
2012. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!