Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akarhat valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat valamit? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam...vagyis ...igen...az ...és hát eléggé élénk a fantáziája meg nagy az egója...ergo olyanokat csinál amit nem kéne...és hát velem is próbálkozott, de leépítettem, és most meg olyanokat mondd hogy szép ez meg az rajtam, meg segítsünk egymásnak, meg húga is beszélget velem...és barátnőmnek felvetettem hogy nem-e "esett belém" erre ő meg kipofázta neki..és hát megbeszéltem a sráccal...és mondta hogy no para...de ugyan olyan...persze tagadta...tehát szerintetek csak szimplán többre tart mint a többieket...vagy van valami csak nem mondja el?


Nem érzek semmit iránta, csak szeretnék barátnők nélkül tisztán látni...előre is köszönöm a normális válaszokat!!!


2012. febr. 24. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg akar dugni.

Segítsünk egymásnak...szerinted ez mit jelent?

2012. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel a csávó nem írtad volna ezt ki. Ezen gondolkodj el egy kicsit.
2012. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy...hogy bármit akarok, viccelni , mondja h benne van, szóljak, meg dogák előtt együtt tanulunk...
2012. febr. 24. 18:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkiben miért kel a hátsó szándékot nézni? Nem tetszik...csak furcsa...gond? foglalkozok vele, mivel eddig más volt....
2012. febr. 24. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak simán bír téged,te meg túlkombinálod...vagy az is lehet h több lánnyal kavar párhuzamosan,...vagy egyszerűen csak barátkozni akar, hát kérdezd meg tőle te,h most akkor mi van? a barátnődnek nyílván nem monja vmegf,de neked talán igen
2012. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!