Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "Love.hu" oldalon találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Love.hu" oldalon találhat valaki magának társat ha semennyit sem költ rá? Lehet ingyenesen ténykedni ott?

Figyelt kérdés
Ha nem fizetek semennyit még lehet esélyem ezen az oldalon part találni magamnak?
2012. febr. 24. 22:17
 1/3 Macs1209 ***** válasza:

Nagy számok törvénye alapján akárki találhat, ha elégszer próbálkozik.

Viszont az összes társkereső annyira le van korlátozva

az ingyenesség miatt, hogyha a külsőd nem 10/10, akkor

az esélyes szinte 0%.

2012. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek bejött, iszonyú helyes srácot talált, már 5 éve együtt vannak.
2012. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyártól jan ig fent voltam,szószerint egyfolytában vipes voltam.Jól is nézek ki,bemutatkozó szövegem is volt,nagyon ritkán írtam sablonos levelet,még is kevesen írtak vissza.Akik vissza is írtak azokkal sem jutottam el a személyes találkozóig,igaz néha rajtam is múlott.

Szóval te aki vipes sem vagy,ez jóval megnehezíti ott a dolgodat,és még itt kérdezgetsz róla a gyakorin,ami azt jelenti hogy bizonytalan vagy.Azt mondom hogy qrvára de semmi esélyed.Inkább love.hu böngészése helyett inkább keress vmi melót,és fizetéskor menj el egy luxus prostihoz.

2012. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!