Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ingyenesen hozzájuthatok-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ingyenesen hozzájuthatok-e esemény utáni tablettához vagy mindenképpen gyógyszerárban kell megvennünk?

Figyelt kérdés
Légyszi válaszoljatok!! Nagyon sürgős lenne!!
2009. ápr. 4. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

gyógyszertárban kell megvenni ez tény, olyan 5-6000 körül van. ami ennél nagyobb gond h csak receptre adják. nem tudom h háziorvos felírhatja e, legegyszerűbb a tiniambulancián feliratni. tudom h sokba kerül, de ha muszáj :S

ja és egy tanács ha kérdezik h miért kell akkor azt kell mondani h kiszakadt az óvszer, mert ha véletlenül azt mondjátok h nem vigyáztunk, akkor ha olyan egyedet fogtok ki, akkor nem ússzátok meg fejmosás nélkül :D

tapasztalat, 2 hete voltam az egyik barátnőmmel.

L.19

2009. ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sokat segítettél, a tanácsot pedig megfogadjuk!
2009. ápr. 4. 00:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ma már semmit se adnak ingyen.

De még mindig olcsóbb, mint egy abortusz (erkölcsileg nem is beszélve róla), vagy mint felnevelni egy gyereket.

Ahol nőgyógyász rendel, ott bárhol felírják, de vannak erre specializálódott helyek is.

2009. ápr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Fel kell íratni.

2. Csak gyógyszertárban lehet beszerezni.

3. Ingyen semmit nem kapsz...

2009. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!