Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az mennyire van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire van rendben, hogy addig nem akarok barátnőt, amíg nincs egzisztenciám?

Figyelt kérdés
19 évesen férfiként.
2012. febr. 25. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem nézel ki jól, akkor sajnos így van.
2012. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Jó meglátás,így van ami hajtson.Szép nőkhöz igenis kell egzisztencia.Anélkül nehezebb vagy csak unalmasabb lányokat szerezhetsz meg.Egzisztenciával sokkal de sokkal könnyebb.
2012. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha akarnék barátnőt, akkor lenne, de én szerintem muszáj a megfelelő anyagi háttér egy férfinak.
2012. febr. 25. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:

aranyos ötlet, de az mikor is lesz? és addig magányos leszel?


21L

2012. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Miért kell anyagi háttér?


Igaz biztonságot ad (tudom), de ne megvenni akard a csajt.

2012. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel ha van nőd azt finanszírozni is kell (persze adott kereteken belül), és egy komoly kapcsolat komoly összegekkel is járhat. Hiszen már nem óvodában vagyunk hogy meglepjük őt egy plüssmacival, vagy rajzolunk neki, az érett nők már többre vágynak, és ez meglátszik a pénztárcán is!
2012. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valahogy én is így látom. Ismerkedni sokkal könnyebb, ha van mondjuk egy biztos, viszonylag jó állásod, több a választási lehetőséged. Meg a későbbi életed is könnyebb lesz. Nem kell aggódni a tetves anyagiak miatt, ami csaj nélkül is elég nagy gond a legtöbb embernek. Szerintem teljesen rendben van, hogy így gondolkozol. Csak tényleg az a kérdés hogy mikorra lesz meg.
2012. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja meg még annyi, hogy saját magad miatt akarj elsősorban egzisztenciát,az csak ráadás, hogy csajok is sokkal jobban fognak tapadni rád.
2012. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19 évesen fiú vagy, nem férfi.
2012. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki egzisztencia nélkül is veled van, azt becsüld meg.
2013. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!