Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legszexisebb magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legszexisebb magyar playmate?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Az összes magyar playmate ugyanolyan szép!

Agyonszolizott, botoxozott, műmellű, kivakolt, hajhosszabbított, hidrogénezett cicababa, avagy plasztikai műremek!

2009. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Pontosan, akinek a legtöbbe került a plasztikázott teste XD

fujj szerintem mind undorító.. amúgy viccet félretéve Debreczeni Zita (lenne!!), benne kétlem hogy bárhol lenne valami műanyag,szilikon vagy ilyesmi:)Igazi nő, ahogy a jóisten megteremtette

2009. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Hagyjuk már ezt... ti azért mind örülnétek ha ilyen undorító, mű csajotok lenne! Hogy most kicsit változtattak magukon...pfff. annyi baj legyen, szép igényes lányok. Ennyi. nincs velük semmi baj. Igen, nekem semmi baj a szilikonnal, meg a többivel.
2009. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Első válaszadó rulez!
2009. jún. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom az első válaszadó egy irigykedő nő... Azok szokták ezt mondani, bár nem vaéllják be.
2009. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem Pantinchin Edina.

Üdv, "egy nem tökéletes, de magával elégedett 23 éves lány :)"

2009. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
49%

Szerintem Márki Zsuzsi.

És akik meg itt mondogatják ,hogy szilikon felvart haly mittudom én azok 90%-ban nők akik féltékenyek ,és akiknek vagy nincs pénzük ilyenekre vagy nem mernek belevágni.

Igényesen és szépen is meglehet csinálni ,mondjuk sokan túlzásba viszik és az roszabb mint elötte.

2009. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Elöző vagyok az egyik mondatban ezelöt nem azt akartam irni ,hogy "féltékenyek" hanem hogy "irigyek" ,bocs.

De a lényegen nem változtat , nekem se jönnek be az ilyen nagyonmű nők (Pl. Kelemen Anna),de a nem túlméretezett szilikon mellek jól néznek ki.

2009. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Voksán Virág
2010. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el, csak Magyarországon illetve a balkánon kelendőek a voksán virág féle "modellek"

Elég összehasonlitani egy magyar vagy egy külföldi playmate-et:

Magyar:

[link]

Külföldi:

[link]

Sajnos a legtöbb magyar lány voksán-féle akar lenni (pl.csücsörités, fekete vagy platinaszőke haj), na ennyit a magyar nők szépségéről.

2010. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!