Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért történik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért történik velem?

Figyelt kérdés

Barátnőméknél voltam! Wc-re kellett mennem ,és elgondolkodtam vizelés közben,és széthugyoztam mindent még az üllőkét is és a falat is .Ezután észbe kaptam és azonnal kerestem valamit amivel feltudnám törölni , a wc papírral töröltem fel . de a fal az úgy maradt , gyorsan kimentem onnan ,öt perccel később mentem is el .Nem tudom mi történt aztán ,egyáltalán észre vették e , de nagyon idegesít.

mit tegyek ? hogy elfelejtsem ezt az egészet ...

/F


2012. febr. 25. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hivd fel barátnödet és kérdezd meg ,hogy hugyos e még a fal?
2012. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
te mekkora f@sz vagy :D
2012. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

persze valószínű ,hogy felhívom ,hogy szia voltál wc-én ?.ekkora beégést öcsém .

remélem nem veszik észre ..

2012. febr. 25. 17:56
 4/16 Allerima válasza:
47%

Szia!


Szerintem ez nem egy olyan dolog amit ne lehetne elfelejteni. Én nő létemre elég sokszor kerültem már kellemetlen helyzetbe (mondjuk ilyenbe még nem), de minden túl tettem magam :)

Ha nem biztos, hogy észrevették, akkor meg ne idegeskedj. Ha észrevette a barátnőd, vagy az anyukája akkor azt úgyis hamarosan megtudod.

2012. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen remélem ,hogy könnyen túl teszem rajta magam .csak bízok benne ,hogy nem fogják észrevenni . Majdnem sírva vezettem haza ...:S:S

köszönöm

2012. febr. 25. 17:59
 6/16 anonim ***** válasza:
Jobb mint ami velem történt.....siettem be csajom wc-jére és letoltam a gatyát de valahogy a wc mellé szartam....és nembírtam felszedni mert csak jobban elkenődött,gyorsan elmentem ...
2012. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
annál rosszabb nem lehet ,mert most hívott a barátnőm és kérdezte ,hogy voltam e wc-én mert elég furcsán nézz ki , én meg csak egy folytába hajtogattam hogy bocsásson meg, de őt nem izgatja ,mert mindenkivel előfordul, csak az anyja ideges ,hogy hogy lehetek ilyen állat . na legalább ő nem ítél el ez miatt , az anyukáját kell már csak kiengesztelnem . Na azt hogy ,még nem tom ..
2012. febr. 25. 18:11
 8/16 Allerima válasza:

Nagyon sajnállak titeket :(

Egyébként meg, ha észre is vették azt, hogy olyan lett a fal, ha normális a lány és szeret, akkor elnézi neked. Én biztos megnyugtatnálak és csak mosolyognék és elmesélnék egy hasonlóan kellemetlen sztorit magamról.... :)Ne idegeskedj, el fogod felejteni... :)

2012. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Allerima válasza:
Mondd meg az anyukájának, hogy sajnálod de közbe megszédültél vagy ilyesmi :)
2012. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi , kicsit jobb lett a hangulatom mert a barátnőm úgymond viccnek fogta fel ,csak az anyja nem .
2012. febr. 25. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!