Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szexi a borosta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexi a borosta lányok? és miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
21 éves leszek holnap után dec 13. án :) szeretem ha az arcomon borostás vagyok sokkal férfiasabbnak érzem magam, de csak 1-2 hét alatt nő meg olyanra mint másnak 2-3 nap alatt?? ez mindig így lesz vajon? :(( tudom nem nagy probléma csak kíváncsi vagyok

2011. dec. 10. 20:24
1 2
 1/16 mus musculus ***** válasza:
Kapni fogok ezért istenesen, de nekem nem jön be kifejezetten. Hogy miért nő lassan, jó kérdés, de előnyödre válik, ha a többi szőrödre is érvényes ez.:D
2011. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány, így ha nem gond, inkább csak a második részre reagálnék. :) Szerintem ez a milyen gyorsan nő a borosta - dolog több mindentől függ. Pl. mióta borotválkozol? Egyébként minél gyakrabban csinálod, annál gyorsabban nő. Javaslom, szánd rá az időt, hogy gyakrabban lehúzod egy darabig (addig bizony babapopsi arcod lesz :P), viszont utána lényegesen jobban nő majd. Persze ha ez nem genetikai dolog.
2011. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mert még fiatal vagy,majd megerősödik,és még unni is fogod,hogy másnapra borostás vagy.

Nekem se jön be.Betegesnek,ápolatlannak tartom.

2011. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, majdnem minden pasi jobban néz ki borostásan.
2011. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én utálom amikor borostás vagyok valahogy olyan érzés mint ha hajléktalan lennék.

F

2011. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Először is sok boldog születésnapot (nekem 12-én lesz XD), másodszor nekem bejönnek a borostás pasik, a harmadikra nem tudok nagyon válaszolni, genetika ki tudja.
2011. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda az arcszőrzetért, de van akinek "jól áll", pl. Bradley Cooper. Istenien néz ki szerintem. Viszont Robert Pattinson undorító borostával. Lehet, hogy te is istenien nézel ki borostával. Ja, és boldog szülinapot ;) 17/L
2011. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért élnek a férfiak abban a hitben, hogy jól áll nekik a borosta.

NAGYON KEVÉS FÉRFINAK ÁLL JÓL A BOROSTA!!!

2011. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Miért kiabálsz, kovácsműhelyben nőttél fel? :)

Szerintem azért "élnek ebben a hitben", mert így is van. Az már más téma, h manapság nem divatosak a férfias férfiak, csak ezek a kis gyíkok.(sajnos)

2011. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6. válaszoló... Milyen betűvel kezdődik a neved? Vagy a lakhelyed első betűje? Lehet ismerlek...


Kérdező, szerintem nem fog neked sokkal gyorsabben nőni, akármit csinálsz vele.

2011. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!