Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm, azzal a problémával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm, azzal a problémával állitott szembe, hogy nem tudja magának felhelyezni a tampont, mit tudnék neki tanácsolni?

Figyelt kérdés

Tátott szájjal néztem mikor mondta, 17 éves lesz pár hónap mulva,természetesen még szűz. Nagyon szép lány.. csak van tartása :)

SZERINTETEK MIT TANÁCSOLJAK NEKI HOGY FELTUDJA HELYEZNI?


2012. febr. 26. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,de édesek vagytok! :)
2012. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szögbelövő :D
2012. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tampont szűz lányok is használhatnak.

Mi okozza nála a problémát? Válasszon kisebbet.

Ha nem tudja hová kell tenni, na az a probléma.

2012. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vicuska87 ***** válasza:
Benne van a tampon dobozában, hogy kell. Ha nem tudja, akkor menjen el a nőgyógyászhoz, vagy kérdezze meg az anyukáját!
2012. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a használati utasitáson rajta van,legalábbis az o.b.-s papiron igen,mert én is onnan tanultam meg! kell hozzá egy kis gyakorlás,a lényeg,hogy nem kell rágörcsölni,mert akkor tuti nem fog sikerülni!

lazitani kell és amikor készül felhelyezni,akkor kell mélyen levegöt venni és szépen fel fog menni !!

2012. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem arra gondolt hogy nyúlj a puncijába?
2012. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha akkor próbálja ki először a tampont, amikor erős a vérzése, mert olyankor sokkal könnyebben "megy föl". Használjon kicsi méretet. Ha nem tudja föltenni, nem kell aggódnia, valószínű azért van, mert feszült. Ilyenkor ne erőltesse a dolgot, próbálja meg egy másik alkalommal. :)
2012. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szösszikehh ***** válasza:
van egy betegség a nevét nem tudom pontosan. de ha utána olvastok megtudjátok. a lényege az hogy vannak olyan nők, akik nem tudnak ellazulni hasonló helyzetekben mint pl a tampon felhelyezés vagy a szex, mert akaratuk ellenére nagyon rágörcsölnek és így nem sikerül. nőgyógyász segít. hajrá.
2012. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szösszikehh a vaginizmusra gondolt, de nem hiszem, hogy itt annyira komoly lenne a probléma. Én az aplikátoros tampont ajánlom a barátnődnek. :)
2012. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

elösször nyúljon fel a p uncijába és tapasztalja ki hogy milyen a hüvelye.(mikor nincs meg neki)

ha megjön és 2-3. napon mikor a legerősebb nyugodjon meg, és úgy próbálja meg!:)

2012. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!