Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nektek bejön egy lány, akkor ti hogy mentek oda hozzá, miket kérdeztek tőle, miket mondotok neki?

Figyelt kérdés
A filmekben olyan egyszerűen néz ki, odamegy a csávó pl egy partyban a csajhoz( aki éppen bejön neki), és 10 perc múlva már megvan a telefonszáma a csajnak! Nos hát a bátorságom az megvan hozzá, hogy odamenjek egy lányhoz és beszélgessek vele, csak nem tudom hogy miről!? Adjatok már pár tippet, egy olyan 20 perces beszélgetéshez... oh, és nekem van is 2 kiszemeltem, mindegyikről tudom hogy hova valósi, természetesen a nevüket is :D meg majdnem mindent tudok róluk, csak egyikkel sem tudok miről beszélgetni :/

2012. febr. 26. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

nos attól függ, party-ban nekem is jobban megy, főleg ha van bennem alkohol akkor el tudok beszélni bármilyen hülyeségről bármennyit

csak úgy simán pedig kérdezgetem arról, hogy mit tanul, hobbik, milyen zenéket szeret stb stb tök hétköznapi kérdések és elég gyorsan kiderül, hogy el tudsz e vele beszélgetni + van e közös téma

2012. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezzel az egy kommentel is sokat segítettél rajtam :D Amúgy csak simán, partykba nem igen járok :P
2012. febr. 26. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!