Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat hiánya okozhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat hiánya okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

A rossz gyermekkori élményekre tudom visszavezetni, hogy miért jött ki nálam a depresszió.

Úgy kezdődött, hogy 2003-ban egyik napról a másikra rossz kedvem lett és az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejemben. Gondolataimban a nő volt a középpontban, csakhogy nem vagyok csajozós típus, sőt igen gátlásos, emésztettem magam (senkinek se kellek), előjöttek a régi emlékek. Egyszer próbálkoztam egy lánynál, de sajnos nem jött össze, azóta nem próbálkoztam, ráadásul ebben az időszakban más negatív hatás is ért.

Kb.: 2 évig tartott ez a depressziós állapot. 2006-tól 2011 novemberéig semmi bajom sem volt, jól elvoltam, örültem az élet apró örömeinek is. Dolgozom, ráadásul a munkám a hobbym is. Ezt sírom vissza. 2011 novemberétől megint előjött ez a depressziós tünet, hogy nincs senkim. Nem érdekel semmi. Jó lenne nem létezni. December környékén szorongásaim is voltak, amikor párokat láttam. Már a párkapcsolat szótól is gyomorgörcseim vannak. Társkeresőre is felregisztráltam, de ott se merek ismerkedni. Nem tudom elképzelni, hogy valaha lesz is kapcsolatom. Nem hiányzik ez az érzés, jobb lenne nekem, ha nem érdekelnének a nők és nem kívánnám a szexet. Ha valahogy ezt a két dolgot ki lehetne zárni az életemből, sokkal jobb lenne. A munkahelyemen egy-két kolléga még melegnek is hisz. Úgy vagyok már az egésszel, hogy jobb lenne, ha történne valami baleset, vagy elvinne a rák. Kiskoromban kaptam eleget ettől az úgynevezett élettől. Nem iszok alkoholt, nem drogozok, nem kávézok és nem cigizek. Gyógyszereket se szedek. Pszichológus látott már.


27/F


2012. febr. 26. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:

ismerős érzés...

én is valami ilyesmiben vagyok...még nem tudtam kilábalni belőle sok szerencsét!

2012. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj!El fog jönni a te időd,és a megfelelő partner is.

Élvezd az életet,menj nyaralni,próbáld ki a bungee jumpingot,ejtőernyőzz,tedd meg amit tehetsz,amíg még teheted.;)


http://www.youtube.com/watch?v=LZLDHPWqpWw

2012. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

IRIGY.:

Köszönöm,de az a szerencse a holdon van.


2.-nak:

Köszönöm a választ! Nem vagyok az extrém sportok híve.:-)

Inkább ezt csinálnám ami 7:50-től van: http://www.youtube.com/watch?v=ToyfsTjjvyM

2012. febr. 26. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Megértem azt amit leírtál, próbáld túltenni magadat rajta. Én ha nagyon magamba fordulok akkor olyan dolgokat csinálok amitől jobb kedvem lesz. Pl. elmegyek kerékpározni, kedvenc zenémet hallgatom. Ha gondolod írhatsz privit

26/N

2012. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Úgy vagyok már az egésszel, hogy jobb lenne, ha történne valami baleset, vagy elvinne a rák." - Azért annyira legyél tekintettel a többi emberre, hogy ilyet soha többé nem írsz le. Most komolyan, láttál te már valódi rákbeteget? Mások valóban betegek, és mindent megtennének, hogy egészségesek legyenek, neked meg ilyen szalad ki a szádon testileg egészségesen.


Amúgy meg: annak alapján, ahogyan írtál, Te tényleg súlyos eset vagy. Pszichológus ne csak lásson, hanem rendszeresen foglalkozzon is veled. De még jobb lenne egy pszichiáter.

2012. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Truedavidov ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok én is,szerencsére már nem érzek semmit mikor pl párokat látok.Nem tudom elmagyarázni ezt lényeg az hogy már nem tudok szeretni.Valahogy sikerült beletörődnöm és elfogadni hogy így fogom leélni az életem,szar dolog így élni de elfogadtam.Mondjuk ha nem lenne családom már rég végeztem volna magammal.


21/F

2012. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!