Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Hogyan viszonyuljak hozzá? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az egész akkor kezdődött amikor még szilveszter előtt egy házibulin megismertem ezt a lányt , sokat beszélgettünk jól kijöttünk, a legközelebbi partyig nem is találkoztunk, viszont ott már együtt aludtunk a buli végén. Mivel egy harmadik baráti összejövetel is közeledett, úgy gondoltuk hogy majd ott találkozunk. Eldöntöttem hogy össze fogok jönni vele, és addigra ő már összejött egy másik sráccal.

Egyébként ez a lány egy kapcsolatban nagyon sok figyelmet igényel, kissé szeretethiányos és ha nem érezteted eléggé vele hogy szereted kissé paranoid gondoltai támadnak ha nem hívod fel amikorra megbeszéltétek, lemondasz egy találkát stb. Nos ezek a tünetek jelentkeznek is nála a psijával szemben, és egy egy ilyen kiborulást követő szomorúság után, az én vállamon sírja ki magát, én nyugtatgatom, én bíztatom, én hitegetem hogy nem csajla meg és hogy nem lehet őt nem szeretni. Azért nem mondtam le róla, mert igaz hogy már beszélt erről a barátjával, de még mindig nem figyel eléggé oda, és nem hívogatja stb. Annak ellenére hogy ő együtt volt ezzel a barátjával, volt még 1 eset amikor egy hosszú beszélgetős este után megint együtt aludtunk. Amíg ezek a problémák éppenséggel fennálltak a barátjával, addig facebookon is hosszan elbeszélgettünk, kb. 2 hete találkoztam vele utoljára, azóta egyszer beszéltem vele facbookon, de nagy időközökkel válaszolt, és csak pár szavas válaszokat adott, tehát nem úgy mint eddig. Azóta nem írtam rá, ő se rám. Pedig úgy éreztem hogyha egy kis ideig még a megértő barát szerepében maradok akire mindig számíthat, és továbbra se kapja meg a barátjától a sok figyelmet, akkor végül az én karjaimban fog kikötni, miután halmozódnak a párkapcsolati problémái.

Tehát a kérdés az hogy mit kéne tennem? mit mutassak a lány felé? Hogy viselkedjek vele? Azért nem írtam rá azután miután nem volt túlságosan beszédkész hogy ne lepleződjenek le a szándékaim, ne jöjjön rá egyenlőre hogy én őt akarom, mit kéne tennem hogy inkognítóban maradjak és a végén megkapjam?


(bocsi a hosszú magyarázatért)


2012. febr. 25. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
..a lány nem tudja mit akar..de szerinted miért feküdtetek le egymással?..ja vagy csak aludtatok..ezt most nem értem..tudod mi vagy neki ?..a lelki szemetesládája..sorry..valakire emlékeztet ez az eset..hm!
2012. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1# Köszönöm, vannak benne erre az esetre jellemző dolgok de mégsem az. Na meg ebbe na storyban ez a játék már évek óta megy, és sokkal közelebb áll a lányhoz mint én, és ha az ott leírtakhoz folyamodnék, jelen pillanatban, akkor én csupán elveszíteném, ez bíztos. Más alternatívát kell találnom. ( de ment a zöld pacsi)
2012. febr. 25. 18:21
 4/9 A kérdező kommentje:
nem feküdtünk le, csak aludtunk, ölelés, simogatás, érted.. de semmi intim.
2012. febr. 25. 18:22
 5/9 A kérdező kommentje:
És nem megy ez az eset olyan régóta, hogy rá lehessen mondani a "lelki szemetesláda" effektust
2012. febr. 25. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:
..pedig az vagy ha csak akkor kellesz neki amikor a barátjával gáz van..na mondd el neki mi a célod,hogy te öt mennyire szereted vagy szeretnéd..
2012. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az jelen pillanatban, a csata elvesztéséhez vezetne, ebben bíztos vagyok, és rosszul fogalmaztam.. effektíve nem csak akkor kellek neki, soha nem is kéri hogy legyek ott, és soha nem is kezdi el írni vagy mondani a gondjait, csak akkor ha én kérdezek rá, vagy én szeretném. És ez a gond a barátjával minden pillanatban fennál kivétel akkor amikor együttvannak és az azt követő 12 órában :D igen ilyen pontosan be lehet lőni XD
2012. febr. 25. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:
..ha nem akar kapcsolatot ..még..veled akkor maradtok szépen barátok ha ezt tudod akceptálni..nálam is volt már ilyen és én nem akartam kapcsolatot,de barátok maradtunk továbbra is
2012. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
El tudom én ezt fogadni, és értékelem a barátságunkat is, de attól én még többet akarok, és ez így is fog maradni míg valami ki nem zökkent
2012. febr. 25. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!