Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy csaj nyíltan felkínálná magát?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, kapcsolatot nem akartam vele néhány dolog miatt, de amúgy jól néz ki szerintem. Írtam neki, hogy attól függetlenül, hogy komoly nem lesz közöttünk, mit szólna "másfajta" kapcsolathoz (testiség, stb.).


Erre azt írta, hogy "Jó, én benne vagyok :)".


Nem kicsit ledöbbentem, messze nem erre a válaszra számítottam. A nagy megdöbbenés hatására rákérdeztem, hogy nem-e értette félre amit mondtam, és nem, tényleg úgy értette, ahogy én. Szóval ti hogy látnátok hozzá a "másfajta" kapcsolatok kivitelezéséhez?



Igen sajnos nincs nagy tapasztalatom e téren.


2012. febr. 27. 16:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
visszautasítanám, van banrátnőm
2012. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Röhögnék, mert tudnám, hogy viccel.
2012. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

nekem is van banrátnőm, bár nem tudom hogy mi az.


kérdező: korod, lány kora?

2012. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én gyorsan meghívnám magamhoz "filmezni". És mivel mind a ketten tudjátok miről van szó, menne minden magától.
2012. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ez a csaj tuti nem viccel, mert az elutasításom előtt (ő akart komolyabbat velem) nagyon odavolt értem. Csak megszakadt a kapcsolat utána, most írtam neki ezt, és ez lett a válasz. Amúgy sokat találkozom vele, mindig mosolyog, néz, köszön, stb.
2012. febr. 27. 16:50
 6/25 anonim ***** válasza:
leköpném, utána meg élnék a lehetőséggel ha lehetne.
2012. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
18 vagyok, a csaj 16.
2012. febr. 27. 16:51
 8/25 anonim ***** válasza:
Ő nem nyíltan felkínálta magát, hanem TE kérdeztél rá, hogy mehetne-e egy szexkapcsolat. A kettő nem ugyanaz.
2012. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
ha van benned egy kicsi emberség, nem teszed ezt vele!
2012. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Hát de én elmondtam neki most is, hogy komolyra ne számítson. De neki megfelelnek ezek a feltételek. Most miért én leszek a hibás?


Nem hülyítem őt, hogy talán a barátnőm lesz, pedig én tudom, hogy nem lesz az.

2012. febr. 27. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!