Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátommal kavar....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátommal kavar. Én látom rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy lány(20) akivel volt egy kissebb viszonyunk, és mivel egy suliba járunk, nem léptünk sem előre sem hátra, de azóta is jóban vagyunk... Szerintem akármikor lehetne belőle valami! A gond ott van, hogy a legjobb haverommal kaptam rajta csókolozni egy buliban, de ugy, hogy ők nem láttak engem, szóval nem tudják, hogy tudom! Hangsújozom, nem járok a csajjal, viszont ZAVAR, hogy a legjobb barátom leáll azzal a lánnyal, akivel tudja, hogy volt egy két dolog, és még mindig lehetne! Énszerintem nem szép tőle, vagyis én nem tenném meg soha! Mit tegyek ? nem tudom kikerülni a dolgot...
2012. febr. 26. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen.
2012. febr. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miééééért ilyen ?? o.O
2012. febr. 26. 02:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Hhú szerintem ez veszett fejsze...Lehet lenne még esélyed,de gondolj bele,ő mégiscsak a haverod!

Képes lennél összejönni egy olyan csajjal,aki kavart előtted a haveroddal?Lehet, hogy még szopóka-nyalóka is volt már :/

2012. febr. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Macs1209 ***** válasza:

Ez a lehetne ez olyan, mint a kutya vacsorája lámpaoltás után...


Ha elmondod a barátodnak, hogy AKARSZ a csajtól valamit,

akkor ha barát, és rendes veled, nem kezd ki a csajjal.


Viszont ha csak "lehetne valami", el ne képzeld, hogy az

a csaj csak rád fog várni, mint ahogy láttad is, nem vár.

Szabad préda, és akárki lecsaphat rá, akár a barátod is.

Ha pedig a csaj kezdett ki vele, akkor egyértelmű, hogy

a barátod kell neki, és nem te, ez esetbe TE ne állj ket-

tőjük közé.

2012. febr. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy suli? És akkor mi van?! Előbb kellett volna lépned, mostmár lecsapták a kezedről. Egyébként meg lehetne valami? Te nem léptél, a lány se, ha meg a lány startolt rá a haverodra, akkor meg valóban, amit írt az utolsó..ne állj kettejük közé. Szóval és a barátodat sem hibáztatom.


Ez egy olyan szerencsétlen helyzet, amit te szúrtál el. Legközelebb majd okosabb leszel.

2012. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet igazatok van, de akkor SEM KEZDENEK KI a legjobb baratom egyik volt baratnojevel, vagy akivel volt koztuk valami, nem engedne meg a lelkiismeretem...Es mindezt nem titokban, felreszegen...
2012. febr. 26. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a volt barátnőd azt tegyük hozzá.. Azzal pedig szerintem nincs baj, hogy volt köztetek valami. Ez nem egy olyan hú de erős "kötelék". Szóval a te lelkiismereted nem engedi, és mondjuk a volt barátot, barátnőt alapvetően az enyém se(máskérdés ha a legjobb barátnőmet ez abszolút nem zavarja), de csak ez, hogy volt köztetek valami..ez semmi.
2012. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!