Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ezzel szúrom el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezzel szúrom el?

Figyelt kérdés
szoktunk beszélgetni,majdnem mindig ő ír rám...(msn)..én nem igen szoktam...nem akarom zavarni és untatni úgy gondolom ír ha szeretne velem beszélni....zöld...dilemma....írjak,neírjak??!!!...úgy írnék....de makacs és önfejű vok...és ha ő is pont erre vár??hogy én írjak...nem hiszem...(de lehet)....de nehéz...!!!?
2012. febr. 27. 20:24
 1/9 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány..
2012. febr. 27. 20:24
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Ha akar valamit, írjon ő. Ha nem akar semmit és te mégis zaklatod, az csak zavarni fogja.
2012. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is így gondolom....de ha ő is így gondolja???..akkor elmegyünk egymás mellet...jobb lenne tudni azt h nem akar beszélni,mint ez a tudatlanság...
2012. febr. 27. 20:30
 4/9 anonim ***** válasza:
rég voltam msn-en de asszem van ilyen, hogy elérhető meg nem elérhető ilyenek. Ha elérhető akkor mi a problem?
2012. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mióta írogattok, és milyen kapcsolatban álltok egymással?
2012. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fél éve már biztos...de már annál is több...barátinak gondolom...azaz semmi konkrét...még nem volt személes kontakt sem...
2012. febr. 27. 21:08
 7/9 A kérdező kommentje:
y*-személyes
2012. febr. 27. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá :)
2012. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már kiléptem,nem akarok ezen kattogni,de köszi...:)
2012. febr. 27. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!