Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diák szerelem vagy ezzel most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diák szerelem vagy ezzel most gond lehet? (lent)

Figyelt kérdés

Az öcsémből sikerült kiszednem egy titkot, ami úgy néz ki, hogy: Valentin napra kapott egy levelet egy lánytól (7. osztályos) és az öcsém, 5. osztályos. Ő azt mondja, hogy ismeri a lányt, és beszélgettek is egymással. Jóban vannak. Nem furcsa ez a korkülönbség? Még olyan kis majomnak tartom ehhez! Félek, hogy ebből még baja lesz, és az köztudott, hogy korábban érnek a lányok. Mondtam is neki, hogy majd lehet, hogy jön egy idősebb srác és majd elveszi tőle a lányt. Erre ő azt mondta, hogy ő nem 'olyan' lány.


Na most mi lesz? Ezt csak kíváncsiságból írom, ha baja lesz, az ő dolga. Érdekelne mi a véleményetek!


Ja és az fontos, hogy ezt a titkot csak velem osztotta meg és még senki mással, csak a legjobb barátaival. Nehéz is volt kihúznom belőle. :)


14/L


2012. febr. 19. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idősen idősebb nőre hajtottam.

Baja biztos nem lesz...

Bár ha ráveszik a sexre akár le is éghet, gyereke is lehet és valószínűleg csalódni fog, mivel a lány majd talál mást. De ilyen az élet.

2012. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tetro ***** válasza:

Köztudott hogy a lányok hamarabb érnek...

Ez hol köztudott? Sehol sem olvastam erről még tudományos cikket. Miért ne lehetne az öcséd annyira érett lelkileg mint ez a lány? Csak mert ő fiú? Az nem így működik, ilyen szinten nem lehet általánosítani...

2012. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!