Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok a másik pasitól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok a másik pasitól. Mit tegyek? Bevállaltuk a hármas szexet, és én teherbeestem.

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a férjemmel, hogy ha én bevállalok egy másik nőt, akkor ő is vállaljon be egy másik pasit. Régi vágya volt, hogy egyszerre két nő kényeztesse, és úgy gondoltam, inkább megteszem, mint hogy megcsaljon. Nem volt könnyű. De úgy éreztem, hogy igy talán erősödhet a kapcsolat. Nem is volt gond, megtörtént a dolog, jó volt neki is, és nekem is. Furcsa volt látni, őt egy másik nővel. Aztán eljött a dolog, hogy én is együtt legyek egy másik pasival. Nekem nagyon jó volt, meg a pasinak is, kivette időben, az arcomra élvezett, a párom pedig természetesen belém ment. Azonban kiderült, hogy terhes vagyok, és félek, hogy mi van akkor, ha a másik pasi az apa. Nem merek szólni a páromnak..
2012. febr. 28. 12:59
1 2 3
 1/27 lila nyuszi ***** válasza:
6%
Miért nem szedtél bogyót?
2012. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szedhetek, rosszul vagyok tőle.
2012. febr. 28. 13:04
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen barmokat :D
2012. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
idiotak
2012. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Úristen :D


Egyébként szinte biztos, hogy a párodtól vagy terhes, egyrészt azért, mert csak a párod élvezett beléd, a másik pasi nem; másrészt pedig azért, mert ha van egy pasi, aki állandó szexuális partnered, akkor biológiailag mintegy védettséget ad, szóval nagyon nagy esély van rá, hogy tőle estél teherbe, hiába szexeltél más pasival.


Amúgy nem értem, hogy miért nem védekeztetek még valamivel (gumi, gél stb.)? Ez elég felelőtlen dolog volt, pedig nem vagytok már tinédzserek, vagy legalábbis remélem... :D

2012. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

ma 13:07


csak reménykedjünk...

2012. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 mmT ***** válasza:
91%

Gratulálok! nem kérdezem, h miért nem védekeztetek a másikkal.


1. ezt a kérdést meg kéne osztania tinikkel is elrettentő példaként.


2. sajnos a tudomány állása szerint nagyobb a valószínűsége, h az "idegen" pasitól vagy terhes, nem pedig a férjedtől. :( Ez azért van, mert az újdonság erejével ható spermát szívesebben fogadja a szerezeted, míg a férjedét már "megszokta". nézz utána.


3. ha tényleg a másik pasitól vagy terhes, akkor nem volna jó ötlet csókolózni a férjeddel, mert az nagyon ártalmas a babának a "rejtett herpesz" miatt. pontosan nem értek hozzá, de ez is a természet gyönyörű védőmechanizmusa, h segíti a kakukkfiókát szelektálását.

ennek is utánanézhetsz.


4. én elmennék nőgyógyászhoz, és megkérdezném, h MOST (mármint a terhesség ilyen korai szakaszában) el tud-e végezni egy apasági tesztet.


5. a férjeddel beszélj! és azzal kezd, h ő akarta az egészet.


nagyon sajálom.

2012. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%

szerintem nyugodtan mond meg a férjednek. ő is ott volt, nem tiltakozott. hogy a gyerek mástól van, vagy tőle, azt csak a születése után fogjátok tudni kideríteni, de szerintem nem fog ragaszkodni a teszt elvégzéséhez, mert, ha nem az övé, akkor mit csinál?elváltok? pedig ugyanúgy ő is ott volt, tudott az egészről. és amúgy is látta, hogy a pasi az arcodra élvezett, miért gondolná, hogy hagyott benned is magából? :-)

a másik megoldás a drasztikus, ha nem bízik az előbb mondottakban, és fél az állandó kétségektől, mint ahogy te is... ez esetben sajnos az abortusz ami szóba jöhet :-( viszont azzal meg az a baj, hogy valószínűleg neked lesz lelkiismeret furdalásod egy életre, mert mi van, ha egy egészséges, a FÉRJEDTŐL való életet vettél el?

2012. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Tablettát nem szedhetek, a másik pasi pedig nem akarta gumival. Igy hát belementem. Hülyeség volt, tudom, de nem egy olyan aki kavar mindenkivel.. Ma beszélek a férjemmel. Csak voltak veszekedések, mert aztán még keresték egymást a másik nővel. Természetesen nem szólhatok bele, hogy kivel miket beszélget, de azért zavart.
2012. febr. 28. 13:13
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok az abortusz hive. Mi megszakitással szoktunk védekezni a férjemmel. Eddig nem lett gond, de úgy voltunk vele, ha összejön, nem vetethetem el. Ő nagyon ellenzi ezt a dolgot.
2012. febr. 28. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!