Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok? Egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok? Egyik lány: nem szeretem de pontosan terveink megegyeznek Másik lány: szeretem de teljesen ellentétei vagyunk egymásnak

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
tudod. az ellentétek vonzzák egymást.
2012. febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy pocsék kapcsolatot szeretnél 3-5 év múlva, akkor az elsőt. Mert tudni fogja, hogy nem szereted, és abból soha nem lesz jó kapcsolat.
2012. febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 étoile et lune ***** válasza:
Az elsőt semmiképp, a másikat meg csak akkor, ha nem zavarnak az ellentétek.
2012. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy a másodikat, ha ö is szeret engem.
2012. febr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az,hogy nagy az ellentét az elején semmit nem jelent.

ha ügyesen mozgatod és kedvesen irányítod,akkor előbb-utóbb úgyis olyan lesz amilyennek te akarod,vagyis szerető,téged mindenben támogató társad.

a másikkal is hasonló a dolog.

ha sokat vagy együtt vele és szeret is,akkor te is meg tudod szeretni ugyanúgy.

mindkettőben volt részem.

mindenesetre dugd meg őket és utána dönts.

2012. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dugd meg mindkettőt, de hosszú távra keress egy olyat, akinél nem merülnek fel kérdések!
2012. febr. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az elsőt semmi féle képen nem a másodikat csak akkor ha te is meg ő is képesek vagytok kompromiszumokra
2012. febr. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!