Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a csúnya\kö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csúnya\közepes lányokkal tökre elvagyok, beszélgetünk nevetgélünk, de aki meg jócsaj azzal meg kajak nem tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés
14\F
2009. jan. 1. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Hello kb másfél ével vagyok idősebb nálad gondolom idén még ált. iskolás vagy ez szimplán önbizalom hiány mert aki szerinted csúnya/közepes azokal szemben nem izgulsz de aki "jócsaj" azzal szemben pedig igen. Ha belecsöpensz a középiskolások gyönyörű életébe ezek a gondok jóeséjel elmulnak. Idén meg még tudod eröltetni a beszélegtést a "jócsajokal" és akkor megtanulahatod h mi a ciki mi nem és amikor a középiskolában "tiszta lappal indulsz" akor lehetsz jófej srác...
2009. jan. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a válasz sokkal prózaibb: a nem túl szép lányokkal azért tudsz elbeszélgetni, mert testi szépség híján ők inkább a belső értékeket helyezik előtérbe, megértenek, odafigyelnek rád.

Ezzel szemben egy szép csaj el van ájulva a saját szépségétől, csak azzal törődik és szentül meg van róla győződve, hogy neki alanyi jogon jár minden. Ezen kívül neki minden jár viszont cserébe érezd magad megtisztelve, ha észrevesz. Kivételek persze vannak. Minden harmadik szökőévben találkozhatsz egyel. :D

2009. jan. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Mindenkinek más a szép.

Fiatal vagy még, nem baj ez, el fog múlni idővel, ha beleveted magad a "társasági életbe", csak arra figyelj, hogy a ló túlsó oldalára ne ess.

2009. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Ja, és még valami. A te korodban én is "csúnya lány" voltam, pattanásos, szemüveges, fogszabályzós, eltelt pár év, a pattanásosodás minimálisra csökkent (zsíros bőrrel sose fog megszűnni, erről nem tehetek), a szemüvegemet stílusosabbra cseréltem, a fogszabályzót se kellett (hála a jó égnek) örökké hordani, ráadásul új közösségbe kerültem, új embereket ismertem meg, végre van önbizalmam, és szép nőnek mondanak. Ehhez kellett kb. 8-10 év.


Szóval akiket te most csúnyának látsz, lehet, hogy csak a tinikor miatt ilyenek, és 8-10 év múlva ők lesznek a "jó nők".

2009. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!