Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szoktatok csinálni a spermával szeretkezés után?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gumi nélkül szeretkezünk a barátommal, mert fogamzásgátlót szedek. Az aktusok után, ahogy kiveszi, egyből elkezd kifolyni belőlem az összes. Én egyből ki szoktam törölgetni az odakészítette zsebkendőkkel, utána wc stb..De ez a módszer azért kellemetlen számomra, mert a utána mindig fáj, mintha kidörzsölődne vagy nem is tudom. Próbáltam finoman törölni, de akkor is fáj utána. Ha van valami hasznos tippetek, légyszi osszátok meg velem. Bármilyen bevált módszer érdekel, csak jobb lesz, mint a mostani. Köszönöm :)
2012. febr. 28. 22:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Nedves törlőkendő? Én azt használok és mivel nem száraz, mint a zsepi, ezért egyáltalán nem fáj utána, és nem is ragad oda. :)
2012. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
ja, engem is kimart anno a sperma.. nekem a pasim a hasamra, hátamra élvez, aztan letöröljük :)
2012. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Teríts magad alá egy törülközőt, hogy oda menjen. Vagy nedves törlőkendővel, ha már mindenképp.
2012. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
behívom a kutyát, és kinyalogatja
2012. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A hasra illetve hátra élvezés nem az igazi a pasinak, ezért mi ezt megbeszélés alapján inkább mellőzzük. De a nedves törlőkendő nem rossz ötlet. Köszönöm :D
2012. febr. 28. 22:46
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
jó lesz majd az levesnek...
2012. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem tudom, az enyém imádja :D meg nem is birna belém élvezni, mert nem szedek fogamzasgatlot.. szal.......
2012. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Egészségedre..-.-"
2012. febr. 28. 22:48
 9/21 A kérdező kommentje:
mármint a leveses ötlet gazdájának ..
2012. febr. 28. 22:49
 10/21 anonim ***** válasza:

én úgy szoktuk,h addig nem veszi ki,amig én oda nem készitek egy zsepit!

aztán amikor kiveszi én felülök vagy inkább feltérdelek,mert ugye gravitáció! akkor szépen kifolyik a nagyja ,akkor nem is törölgetem magam nagyon,aztán elmegyek letusolok!

nekem ez bevált és igy a puncim is "épségben" marad :D

2012. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!