Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy tetsszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy tetsszek ennek a lánynak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
13 évesek vagyunk. Iskolában szoktuk egymást ölelgetni (úgyhogy azért olyan rosszul nem állok :D), barátok is vagyunk, de míg ő csak barátként kezel engem, nekem tetszik is ő. Mit tegyek hogy én is tetsszek neki?
2012. febr. 29. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
talán mond el neki...ha nem tetszel neki ugy sincs esélyed....am 1 nevet kérhetnék privátba? lécives....kiváncsi vagyok valamire...::D
2012. febr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nos, tételezzük fel, hogy tetszel neki, akkor nem kell semmi szöveg már

tételezzük fel hogy nem tetszel neki, akkor pedig mondhatsz te neki bármit, akkor sem fogsz tetszeni neki

problem?

2012. febr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nincs igazatok. Sok lány ismerősöm jött össze úgy fiúkkal, hogy előbb csak barátnak tartotta őket, utána pedig összejöttek.
2012. febr. 29. 17:32
 4/17 anonim ***** válasza:
ha eddig nem tetszettél, ezután sem fogsz, tehát leginkább semmit
2012. febr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ő is járt már valakivel, úgy hogy volt, mikor csak barátként tekintett rá. Egyébként nem mondta hogy nem tetszek neki csak nekem nem úgy tűnik mintha tetszenék
2012. febr. 29. 17:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Inkább tanúlj meg helyesen írni kistáska!
2012. febr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem te tanulj meg! :)
2012. febr. 29. 17:34
 8/17 anonim ***** válasza:

Ja mondd el neki, hogy "szia tetszel, és én neked?"

aztán ha nem, akkor legalább megtudtad az igazat, nincs mit tenni, ha meg tetszel neki akkor hállelújá testvéreim :D

2012. febr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De akkor lehet hogy barátilag se szeretne
2012. febr. 29. 17:35
 10/17 anonim ***** válasza:
de bzmeg azt pofázuk h HIÁBA VAGYTOK BARÁTOK HA NEM TETSZEL NEKI NEM ÉRTED???? bzmeg mennyi a szöveg értésed??? 2????? kinem szajra le h barátok vagytok ha nem tetszel neki nem BIRSZ VÁLTOZTATNI
2012. febr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!