Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek túl a félelmemen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl a félelmemen? El lehet rontani?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, volt 6 barátom, és semelyikkel nem csókoloztam csak az elsővel, de akkor az volt az elsö és utolsó.

Félek hogy valamit elrontok :S

És most járok egy fiuval 2 hete , és ha megakart csókolni, nem enegdtem neki :S

MIt cisnáljak hogy ne féljek.. ? és hogy ne félljek ??


2012. febr. 29. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor maradék 5 baráttal mit csináltál? Vagy hogy volt barátod?
2012. febr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Semmit,

Puszi :S

és még szűz vagyok !!!

Hogy tegyem meg ezt a lépést ?

2012. febr. 29. 18:32
 3/16 anonim ***** válasza:

Ne féljél.

Megbízol benne? Igen, semmi nem fog fájni.

Ezzel azt mutatja, hogy kíván és megtörténik, csak add át magad csajszi a pillanatnak. :)

2012. febr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Többször probált megcsókolni, de nem negedtem . :S

És fáj hogy nem engedhetem , mert szeretem, de akor is félek.

mit tegyek hogy ujra porbálkozzon megcsókolni, és hogy tegyek? hogy kell :? :S Félek h elrontom

2012. febr. 29. 18:39
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudsz elrontani semmit ezen!


Puszild meg az arcát vagy valami és egyszerűen mond neki, hogy mi lenne, ha megcsókolnál.

Vagy csókold meg te. (Lehet, h kudarcként élte meg, h ennyiszer visszautasítottad és nem mer próbálkozni.) Tedd meg a lépést és utána nyert ügyed van. :)

2012. febr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki hogy csokolj meg szerelmem meg ienek, de megakart és akkor is elhútam a fejem :s
2012. febr. 29. 18:43
 7/16 anonim ***** válasza:
te csókold meg és mindegy hogy hogy csinálod. Tényleg mindegy... Nem fog kiábrándulni, akármit is "rontanál el" bár nem mintha nagyon el lehetne, aztán meg belejössz.
2012. febr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Közelíts hozzá és nézz néha a szájára, majd újra a szemébe...ez garantáltan csókkal fog végződni...könnyű nekünk innen papolni, de tényleg nem tudok mást mondani, mint hogy csukd be a szemed, ürítsd ki a fejed és élvezd...hidd el, nem lehet elrontani! :) ha szeretitek egymást, király lesz az egész

18L

2012. febr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
KÖszönöm, és ha nyelvemmel nem ugy cisnálok aalmit ahogy kell? Nagyon félek
2012. febr. 29. 18:49
 10/16 anonim ***** válasza:

nyomj egy puszit a szájára nézz mélyen a szemébe és kész! úgyis viszonozza...

Mit kell itt ennyit nyavalyogni? Minél jobban mondogatod, hogy így félek, meg úgy félek, annál bátortalanabb leszel! Öregem, ha már egyszer csókolóztál, akkor meg úgyis tudod milyen, nem értem, hogy most miért okoz gondot!!

2012. febr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!