Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le tudná valaki írni pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudná valaki írni pontosan hogy, hogyan kell csókolozni?

Figyelt kérdés

Van egy srás összejeöttem velee szerdán, és nem mertem megcsokolni :S

Az az 2 héttel ezelött :s


2012. febr. 29. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, ezt is sokan mondták már neked, ha mondtak valamit azon kívül, hogy "bonyolult elmagyarázni", vagy, hogy "nem tudom", hogy ez magától jön.

Mert így van, ezt nem lehet csak úgy bevágni..

Ez nem olyan, mint a töri, meg a magyar..

Csak pár fontos dolog van, az egyik, hogy ne érdekeljen más, hogy ne zavarjon meg semmi, a másik, meg hogy lazulj el, és ne akard előre megtervezni :)

ÉN is kérdeztem, és valami hasonló választ kaptam, nem volt gond elsőre se, csak annyi a lényeg, hogy ne feszülj.


15/F

2012. febr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
KÖszönöm :)
2012. febr. 29. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy ő kezdjen, vagy lassan puszi a szájra, és alsó és felső ajkak "kóstolgatása". Aztán gondolom ő is csinálja, és összeér az ajkatok, kinyitod a szád, kicsit kidugod a nyelved, és ha partnered gyakorlott, kövesd a nyelvét a nyelveddel. Hú, de nehéz ezt leírni, majd belejössz, ráérzel a dologra ne félj.
2012. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm atanácsod, ezt fogom használni.

Köszönööm

2012. febr. 29. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló voltam.

És ha már rendesen csókolóztok nyelni ne felejts el. :) Szívesen, nincs mit. Én is izgultam előtte, de hidd el sodornak az események.

2012. febr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!