Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor elkezdtek járni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elkezdtek járni a párotokkal mennyi idő alatt alakul ki a szerelem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 22:11
 1/8 lila nyuszi ***** válasza:
Nem volt még párom, de először van nálam a szerelem és utána a kapcsolat.
2012. febr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minek szerelem nélkül járni valakivel? Úgy mégis mi alapján járjak bárkiel is, ha nem érzek iránta mást mint x szimpi/nekem tetsző lány iránt?


Több hónapnyi ismerkedés után alakult ki a szerelem mindkét barátnőmmel, és utána is kezdtünk el "járni".

2012. febr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 yuda ***** válasza:

Én eddig úgy tudtam, hogy ha járnak, akkor már eleve szerelmesek, különben nem járnának.

Most elgondolkodtadtál, hogy végülis létezhet olyan ember, akit mondjuk rávihet valami, hogy szerelem nélkül kapcsolatot keressen-pl. nem szerelmes, de nem akar egyedül maradni. . .

Mondjuk elég sajnálnivaló egy kapcsolat az ilyen, de ez az én véleményem.

2012. febr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pl a mostani páromnak kb 2-3hét után mondtam azt hogy szeretem először... Nem azért mert bizsergett ott bent valami.Hanem előtte volt egy kapcsolatom ahol engem dobtak és úgy voltam vele nem adom senkinek oda az érzelmeimet hamar..

De 6éve együtt vagyunk .. 28/P

2012. febr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Álltalában valóban így van,hogy előbb a szerelem és aztán a járás,de nálam volt olyan is,hogy az illetőbe nem voltam még szerelmes,viszont nagyon tetszett,vonzódtam hozzá. Szóval erre az esetre értettem,hogy amikor még tudod,hogy nem vagy szerelmes a másikba,csak nagyon tetszik.
2012. febr. 29. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazad van... De szerintem nem feltétlen jó dolog az sem ha az ember rögtön bele esik a másikba mert nem lehet terhelni valakit az érzelmeinkkel mindenképp szerintem kell idő több szempontból 1.önvédelem 2.lehet hogy az adott felet elijesszük.. 28/p
2012. febr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy erdei baráti összejövetelen találkoztam a párommal. Neki első látásra szerelem voltam, én viszont csak az exemre vágytam. Meg is mondtam neki kerek perec, nekem csak barátként kell, ő viszont nem adta fel, találkozgattunk, tanított vezetni, a közös baráti körrel buliztunk. 3 hónap után úgy volt, hogy feladja, mondta, hogy hagyjam békén, mert megőrül értem. Így szomorú szívvel de nem kerestem őt, és nagyon hiányzott. Észre se vettem, de belé szerettem. Akkor vált előttem világossá, mikor véletlen összefutottunk egy szórakozó helyen és szerelmet vallott nekem. 4 éve élünk együtt. :)

26N

2012. febr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ muota és mennyire ismerem őt mielőtt osszejovok vele. Mostani páromat fel évvel előtte ismertem meg, tetszett, de más személyiség volt mint en. Mikor elkezdtunk talalkozgatni és beszélgetni, bulizni, ott alakult ki valami ami túl megy a tetszés határán
2022. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!