Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szép és vonzó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szép és vonzó egy dundibb lány? Ha az vagy, te annak érzed magad?

Figyelt kérdés

Pár napja ráakadtam egy kérdésre, ahol azt tudakolták, hogy milyen egy duci lánnyal a szex. Egy idő után a vékonykák elkezdték lehordani a ducikat, majd a két tábor szépen egymásnak esett. Szerintetek igazuk vagy a vékonyaknak abban, hogy aki husibb, az már nem lehet szexis és nem kap "minőségi" pasit? Tehát az előnytelen külsejű kevéssé sikeres pasik csak muszájból vannak a ducikkal, mert nekik nem jut jobb falat?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__27..


2012. febr. 29. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%

nekem semmi problémám a ducibb lányokkal,jó párat megcsináltam és jól is éreztem velük magam,de nem kezdtem kapcsolatot egyikükkel sem azért.

és jó volt velük dugni,nem volt gond.

tehát néha simán megkaphatnak néhány órára,akár olyan jó pasit is,mint én.

2012. febr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
talán jobb...
2012. febr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 *gin* válasza:
65%

Nem a testsúlyon múlik, hanem a kisugárzáson és a magabiztosságon. Ha 100 kilósan brutál mennyiségű önbizalmad van, és mindenkit beoltasz, akkor az emberek nem mernek ujjat húzni veled, szemtől szembe legalább is biztos nem. Egyes srácoknak pedig bejön az, ha egy lány határozott és jóban van önmagával.


tehát kizárólag önbizalom kérdése. én undorítónak láttam magam 15 kilónyi felesleggel, ezért sokan próbálkoztak, de hamar lemondtak rólam, mert hiába tűntem viccesnek meg kedvesnek (meg szerénynek, hehe:), nem volt önbizalmam és ez durván meglátszott.

most, hogy már több mint 10 kilót fogytam, sokkal jobban érzem magamat, de még mindig nincs önbizalmam... és nem is nagyon lesz, mert ilyen típus vagyok. A helyzet szemernyit sem változott, max annyiban, hogy akik nem ismerik a stílusom csak az alakom látják (ld. bunkó f.szok a buliban), aránylag gyakrabban akarnak ágybavinni, mint tavaly ilyenkor.


a másik meg, hogy a barátom imádott 15+al is, meg most is, de ez már más történet.

2012. febr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Talán jobb? Ezt mire érted?
2012. febr. 29. 23:09
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, hetedik osztályban már voltak ilyen járásszerűségek, én meg ott sírtam, hogy nem kellek senkinek..57 kg voltam..elkezdtem fogyózni áprilisban, szeptemberben 46 kilósan mentem nyolcadikba..összeszámolva 5 fúnak is kellettem, ebből 3 fiú hónapig küzdött..valahogy mindenki, még a lányok is kedvesebbek lettek velem, sőt ez volt életem legszebb éve, nagyon népszerű voltam. Szóval mostmár ha megütöm a 48 kilót, akkor gyorsan kevesebbet eszem és többet mozgok.

Nagyon befolyásolja az életünket a külsőnk, ez a baj:/

De vegyük anyukámat..van rajta 15 kiló felesleg, de gyönyörű..van dereka, hatalmas melle, hosszú szőke haja, és állandóan nyáladzanak rá a férfiak, bárhova megyünk:)

2012. febr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az arca lehet szép, de az alakja csak akkor lehet mutatós, ha nem túl nagy rajta a súlyfelesleg, és ezt is leplezi ruhaválasztással. Olyan felsőkkel, amik mell alatt bővűlnek, inkább hosszabbak. Olyan nadrágok, szoknyák, amelyek nem tapadnak a fenekükre, combukra.


Majdnem minden férfinak a vékony vagy normál nők tetszenek. Nekem is volt egy olyan férfiismerősöm, aki bevallotta, hogy csak azért volt együtt egy duci lánnyal 1 évig, mert épp nem talált mást, és kellett valaki, akivel szexelhet. Amint jött jobb, lecserélte.

2012. febr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm nem volt dagi, de husibb volt. Sokan próbálkoztak nála, flörtöltek vele, vidám volt, minden rendben volt vele. Most fogyi lázban van, már vékonyabb, mint ami ideális lenne neki, de nem hagyja abban. Csak arról képes beszélni, hogy a Réka így, a Norbi úgy. Semmi másról. Nem is tudom, mióta nem láttam mosolyogni, a pasikról nem is beszélve.
2012. febr. 29. 23:14
 8/14 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmön van felesleg, de Ő a legszebb nő, akit életemben láttam, és csak úgy csorgatják rá a nyálukat a pasik. Nagyon szép az alakja, és nagyon szexi. Van dereka, szép a dekoltázsa, és izma is van rendesen, csak egy kicsit ( tényleg minimálisan ) ráhízott. Minden kisugárzás kérdése. : )
2012. márc. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Krisz85 válasza:

egyik kövér lányismerősömnek a véleménye, hogy ha valaki úgy kövér hogy nagy a tokája az ormótlan kövér, mert az egész fejet deformálttá teszi, míg aki kövér de nincs tokája az "szép" kövér....nekem az a véleményem h a közös nevező a kövér........


manapság ciki és gonosz szemét dolog valakit azért ba**tatni hogy kövér, amiről mellesleg tehet, egy átmeneti állapot, mint amikor leeszed magad csokival és röhögnek rajtad egy jót, én ezt így fogom fel és nem érzem bukónak magam emiatt, mindenki tehet arról hogy mennyire kövér vagy sem, de pl manapság olyan dolgokért kinevetni valakit amiről nem tehet pl magassága, kopaszsága stb ami ellen nem tehet az menő, király dolog, hát szerintem meg az a szánalom, mindig mérlegelem, amikor oltok valakit, hogy arról tehet-e az illető vagy sem. másoknak is így kéne....

2012. márc. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Egyet mondjatok már meg nekem,miért jó kövérnek lenni?Én mikor az voltam,nem itt hepciáskodtam és csontvázaztam a normális testalkatú lányokat,hanem nem tetszettem magamnak és le akartam fogyni (le is fogytam). Lehet mondani,hogy minden az önbizalmon múlik,de egy kövér nőnek nincs önbizalma ,maximum harsánykodással próbálja azt a látszatot kelteni,hogy van.

A másik amit itt észrevettem,hogy a kövérek folyamatosan csontkollekciónak stb nek nevezik itt a normális testalakatú lányokat,úgy bezsélnek mintha csak az ő testalkatuk létezne és mindnenki más beteges és anorexiás. Hát nekem ilyen hajlamaim sem voltak soha,és elég szánalmas szerintem irigységből mindenkit fikázni..

amúgy a hús izom,nem háj szóval aki husis az nem egyenlő a kövérrel.

2012. márc. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!