Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hogyan keltsem fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogyan keltsem fel egy lány érdeklődősét?

Figyelt kérdés

Először magamat adtam, kedves, normális, udvarias, jófiú kategória. Természetesen nem jött be.


Jó, idővel meguntam leszartam őket. Nem működött, ők is leszartak.


Újból váltottam. Lazán viselkedtem, több csaj felé közeledtem, úgy, hogy egy másik észrevegye. Nem lettek féltékenyek.


Tehát kérdem, hogy hogy a rongybatekert túrós falloszba lehetne végre egy kis érdeklődést kicsikarni egy lányból?


2012. márc. 1. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Tökmind1 mit csinálsz! ha nem jössz be neki,a fejed tetjére is állhtsz akkor se fosz kelleni neki!

Ha meg bejössz neki akkor lehetsz egy lúzer,akkor is téged fog kedvelni!



Na jó, így általánosságban jó tanács: Legyél népszerű valamilyen szinten, az bejön a csajoknak,h vagy valaki....

amúgy meg ne görcsölj ezen az egészen, foglalkozz mással,legyenek céljaid,amiket elérsz,aztán lehet közbe melléd vetődik egy lány aki látja,h te egy fejlődő képes egyed vagy akinek vannak céljai,talán majd szimpatizál is veled.,..,de görcsölni semmi értelem a csajoknál....úgyis ők döntik el,h ki lesz a párjuk,mert mindig a nő dönt

2012. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, és ezért vagyok teljesen tanácstalan, mert vannak céljaim, és az élet minden más területén sikeres vagyok, tudok harcolni a céljaimért, és el is érem őket.


De egyszerűen nem bírok sehogy sem összeszedni egy barátnőt, pedig próbálkozom.


Most lehet mindenki azt fogja mondani, hogy ne foglalkozz vele, de ezt egyszerűen nem tudja az illető akivel történik, kivitelezni.


Ez olyan, minthogy valaki 20 évesen elveszti mindkét lábát, és azt mondanák neki, hogy "ne vágyakozz állandóan a járás, futás után, csinálj mást, aztán elfelejted"

2012. márc. 1. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!