Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szajhák? Ez most komoly?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szajhák? Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Van 2-3 " menő " lány az osztályból, akik azért hogy "izgassák" a menő fiúkat, egymást tapizzák és kérdezik a fiúktól, hogy " nah, tetszik a látvány?" Komolyan ilyen szajhák jönnek be nekik, akik minden második nap részegen fetrengenek? Mellesleg 15 évesen!? Ezek azok a típusú lányok akik ilyen "orvos-szülők" gyerekei, és az a kedvenc szavuk, hogy fuck. Agyilag sötétek de persze ők a dominánsak az osztályban? Most én vagyok akkor a lúzer, mert nem dörzsölöm a testem a fiúkéhoz???
2012. márc. 1. 16:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem menj át egy másik iskolába...
2012. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze ilyen 15 évesen még "tetszett a látvány" de most (17,5 évesen...hmm hát csak kis k.rváknak látom őket..mert azok is. Az meg hogy azt hiszik a lányok hogy menők 15 évesen ha beb.szva okádnak hétvégente..szerintem nagyon gáz! 17F
2012. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy vagy lúzer!


Remek karriert futnak majd be az osztálytársaid.....ribiként.

2012. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát akkor az én fiú osztálytársaimat tényleg a faxuk vezeti :)
2012. márc. 1. 16:29
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen nem is várhatsz mást

várj 2-3 évet az alatt meg kell komolyodniuk, ha nem akkor gázkamrába velük

2012. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az egyik csajjal mióta megismertem egy kukkot nem beszéltünk, mert kenéz amiért "jókislány" vagyok
2012. márc. 1. 16:32
 7/22 anonim ***** válasza:
Nézd, írtam már ezt másik kérdéshez, de ide is beírom, ők azok a hát, nevezzük őket lányoknak, mert az őket jellemző szót úgyis csak csillagokkal engedi beírni, szóval ők fogják 5 év múlva kiírni ide, hogy miért mindig csak szexre kellek, és miért nem találok normális pasit. Ennyi.
2012. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ilyen csajjal ne is beszélgess, mert a végén még belőled is ribit csinál. Nem te vagy a lúzer. Figyeld meg ezek a lányok pár év múlva senkinek se fognak kelleni, csak egy dologra. Te meg jó eséllyel pályázhatsz majd egy aranyos kedves fiúra aki szeret. Hidd el megéri nem csinálni ezt.
2012. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
elmesélem az én esetemet.. az volt, h én is ilyen jókislány voltam.. és mostanra meg már totál bánom, mert nem éltem ki magam, és ezt a mostani, mondhatni normalis pasim fogja megsinyleni :((((((
2012. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nyugi kislány annyi a szitu, hogy rájuk verik a farkukat este, mert azok a csajok felizgatják őket, de össze már nemigen jönnek velük.
2012. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!