Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy előzzem meg hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy előzzem meg hogy belém szeressen egy fiú?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 19:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
elég új vagyok a suliban és van egy srác aki tök jó fej velem, sokat beszélünk, de nem tudnék úgy tekinteni rá mint egy pasimra. Elméletileg nincs fiú-lány barátság, de nem akarom elveszíteni mint barátot, viszont elég sok jelet mutat arra hogy bejövök neki..
2012. márc. 1. 20:14
 12/19 anonim ***** válasza:

ma 20:00

egyik barátnőmre éppen akkor ragadnak a pasik a legjobban, amikor a leghippisebben, legszakadtabban és legkócsosóbban megy be az egyetemre, szal ez nem feltétlen megoldás

alig bírja őket lerázni!

2012. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Friendzone lvl: over 9000
2012. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
haha hát kb
2012. márc. 1. 20:42
 15/19 anonim ***** válasza:
..ne viccelj engedd,hogy beléd szeressen a fiú ,ha barátnöt talál magának az jobb lesz neked?..akkor lehet,hogy a barátságotok is lappangani fog
2012. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

21:44 Ja, az jó, ha hagyja a srácot a barátzónában szenvedni, ugye? Egy picit sem vagy önző, á dehogy...


Kérdező, biztos jó érzés, hogy egy srác törődik veled, meghallgatja az ügyes-bajos gondjaidat stb., de vedd tudomásul, hogy az életben 2 ok létezik, amiért egy srác ilyesmit tesz: szerelmes beléd, vagy meleg.

2012. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
igen, pont ettől félek, mert tuti hogy nem a második... Csak abban reménykedem hogy egy ideig még megtartja magának az érzéseit
2012. márc. 1. 23:35
 18/19 anonim ***** válasza:

A legtisztességesebb lenne egyenesen rákérdezni nála a dologra, és ha igaz, amire gyanakszol, udvariasan elutasítani. Inkább előbb, mint utóbb, mikor teljesen belelovallja magát! Csak könyörgöm, azt ne mondd, hogy "legyünk inkább barátok"! Ne mondd, hogy milyen rendes/helyes/kedves!

"Ne haragudj, de én nem úgy érzek, mint te. Nem akarlak megbántani, de magamat sem tudom kényszeríteni, hogy másképp érezzek. Köszönöm, hogy őszinte voltál, és elmondtad ezt nekem, de vissza kell, hogy utasítsalak. Nagyon sajnálom."

2012. márc. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)Megfogadom a tanácsod, kedves utolsó!
2012. márc. 2. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!