Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, ki nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, ki nekem nem jön be de régen szerelmes volt belém, most ismét barátok vagyunk hogyan előzzem meg azt hogy ne szeressen belém?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a helyzet hogy van egy lány aki szerelmes volt belém régebben,de ujra jelentkeztem neki es nagyon örül nekem... Barát akarok vele lenni,de félek hogy ő többet akar..ezt hogyan lehet megelőzni????
2010. szept. 2. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Hosszabb idő után feladja, és marad barátod. Aztán elfelejti.
2010. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) ez megnyugtató,már alkalmaztam azt a taktikát hogy nem írtam neki jo pár hónapot..de aztan ujra felvettem vele a kapcsolatot :)))
2010. szept. 2. 18:20
 3/8 anonim válasza:
Ne fürödj pár hétig
2010. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátkozhattok,de azt tudnod kell, hogy egy jópár hétig nagyon szenvedni fog, hogy közel van hozzád, de mégsem lehetsz övé, és más csajod van. Sajnos ez megesik, törődj bele, és majd ő is bele fog. Addig kitartás.
2010. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, honnan tudod hogy már nem szeret? (mert azt írtad hogy "szerelmes volt belém").

Vagy ad valami jeleket hogy többet szeretne Tölled?


De az én véleményem az hogy ezt nyiltan megkéne neki mondanod, hogy nem akarsz tölle semmit csak barátságot!

Igy legalább megelözheted azt hogy ne reménykedjen.

22/L

2010. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elözző vagyok.

Még egy kérdés!

Miért vetted fel ujbol vele a kapcsolatot ha már több honapja direkt nem írtál neki?

22/L

2010. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért vettem fel vele a kapcsolatot,mert nagyon jo lehet vele beszélgetni,és csak én vagyok az egyetlen fiu neki akivel meg tudja magát érteni..19 éves lány,de nagyon nagy gyerekes gondolkodása van.. És a fiuk csak kihasználják őt... És jo barát..de csak barát... semmi több..
2010. szept. 2. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:

És a csaj tudja,hogy te csak haver és semmi több lennél neki,vagy ezt még nem merted tudtára adni?különben miért nem mondod a szemébe,lehet hogy így hamar túlesne a dolgon és elfogadná a helyzetet.

18/L

2010. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!