Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi sülhet ki ebből a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi sülhet ki ebből a kapcsolatból egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
31 éves a pasi, most 2 éve kezdett el dolgozni, addig egyetemre járt, a szülei azt hitték már másodéves egyetemista, de még az első vizsgája se volt meg. Nagyon sok egyetemen volt, de nem tanult, így 29 éves korára fejezte be az egyetemet. Gazdag családból származik; szinte minden hétvégén bulizik, és minden bulin be van rúgva úgy, hogy azt se tudja, mit csinált.
2012. márc. 2. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ez egy gyökér
2012. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre nem lennék büszke a helyében.
2012. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

őőőő van egy ilyen film is szinte 100%-ig ilyen benne az ürge...


egyszóval 1 igazi PATKÁNY!!!

2012. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi sülhet ki ? Sütemény, mi más.
2012. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne szimpatikus egy ilyen férfi, mert nem hinném, hogy megjött már az esze, ha eddig húzott egy h*lye egyetemet... Látszólag nincs semmi életcélja csak él máról holnapra és úgy bulizik, mint egy 16 éves kis tini. Nekem ez nem szimpi.


Egyébként egyszer igencsak bejött egy hasonló srác, hatod éves egyetemista, 24 éves, bulizós, pörgős. Sajnos későn jöttem rá, hogy a csajokat is úgy váltogatja, mint az alsógatyáit és van, hogy egyszerre kettőt is "húz". Egyébként miután félretettem a sértettségemet feltűnt, hogy van benne mélyen valami seb, ami neki nagyon fáj és talán azt könnyebb ilyen formában megélni. Segíteni szerettem volna neki, rákérdeztem, de nem kért belőle. Bevallotta, hogy sosem volt egyszerű élete, eddig jutottunk. Tisztán érezhető, hogy van benne valami tüske, ami miatt ennyire kifordult magából, pedig alapjáraton egy normális értékrenddel megáldott jó pasi lenne. Valahol sajnálom, pedig tényleg iszonyatosan megalázott anno. Ha egy mód van rá, én innentől kezdve kerülöm az ilyen férfiakat.

2012. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van saját lakása és tisztes melója és melletted nem jár el bulizni,akkor rendben van.
2012. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!