Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy pasival csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy pasival csak haveri kapcsolatot kiépíteni?

Figyelt kérdés

Az a típusú lány vagyok, aki szeret ismerkedni új emberekkel, attól függetlenül, hogy az illetőt vonzónak tartom-e vagy sem. Főleg azért, mert volt már olyan, hogy később kezdtem el vonzódni egy pasihoz.

Viszont a pasik szinte mindig csak akkor mennek oda egy lányhoz, vagy akkor állnak szóba vele, ha többet akarnak tőle mint barátság. És ha rájönnek, hogy a lány nem akar tőlük semmi komolyabbat, akkor egyből lelépnek. Pedig szerintem néha jó lenne csak úgy beszélgetni a másik nemmel. Szerintetek hogyan lehet elérni azt, hogy valakivel megmaradjon a haverság, de több ne legyen? 21l


2012. febr. 19. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elején tisztázod velük, hogy barátság vagy semmi.

Vagy pedig csak barátságos vagy vele, de semmi több.

2012. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem vannak lány havarjaim és tök jól elvagyunk,sose nyomultam rájuk pedig szuper jó csajok.Persze célozgatni szoktam ,de csak viccelödve és ök is veszik a lapot,csak mosolyognak rajta.:-)
2012. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Macs1209 ***** válasza:

Igazából ezt a pasi szabályozza. Nekem vannak barátnőim,

de csak "haverok", nem kezdek velük. Van akivel már kis-

korom óta így vagyok, van frissebb "szerzemény" is.


31F

2012. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lila nyuszi ***** válasza:
Úgy ha a pasi se akar többet.
2012. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elején valamilyen módon tudatod vele, hogy csak baráti kapcsolat lehet közöttetek ÉS csak barátságos vagy vele. Nem kell flörtölgetni, bókolgatni, ilyesmik. Szóval kerülni kell a félreérthető helyzeteket. :)
2012. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ismerős, én is mindenkivel barátkozom, aki kicsit is szimpi, de ezt általában jól félreértik a pasik és elkezdenek nyomulni. hát az után barátság nem igen van.


nekem régebbi baráti körökből vannak barátaim, akikkel tényleg szoros kapcsolatban vagyunk, de szerintem úgy tudsz csak barátot szerezni, ha tényleg nem teszel semmi olyat, amit félreérthet. normális vagy vele, kikéred a tanácsát pasi-ügyben, te is segítesz neki, h érezze, h nem szerepel a terveid között, mint lehetséges pasijelölt...

2012. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!