Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a 18-20 feletti fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a 18-20 feletti fiúknak tetszenek a husisabb lányok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok(8.osztályos) Az osztályban van egy vékony lány akinek van barátja már több mint 1 éve. Az osztálybeli fiúk nagy részének szerintem ő tetszik, sőt, 1-nek tuti,hogy ő. Mindig nézi,odamegy hozzá,beszélget vele stb. De ez a lány nem szép, vagyis az arca nem valami szép. Mégis ő tetszik a fiúknak. Miért? Egy másik fiúnak aki nagyon nem az esetem pedig szerintem én jövök be. És annyira idegesít,hogy miért én tetszem neki? Annyira kínos. Mindig odajön hozzám beszélgetni,néz,stb. Jobban örülnék ha olyan fiúnak tetszenék mint akinek a vékony lány tetszik. Én se vagyok kövér de rajtam azért van felesleg. 170 cm/58 kg vagyok. Ez a lány 164 cm körül van és 48 kg. A velem egyidős fiúknak miért ez a nagyon vékony típus jön be? Én annyira vékony nem szeretnék lenni.:/ De az ilyen picit husisabb típus pedig az ilyen idősebbeknek jön be.

Ha egy 14-15 éves fiú most ezt olvassa kérlek írja le ŐSZINTÉN milyen lány tetszik neki alkatra. Köszönöm.


2012. márc. 2. 19:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
:) Ez van.
2012. márc. 2. 20:42
 12/20 anonim válasza:
Nekem azok tetszenek akik nem is olyan csontsoványak de nemis olyan túlzottan husisak a kettő közt és a szép formásak :)
2012. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
:)
2012. márc. 3. 10:53
 14/20 anonim válasza:
Nekem nem jönnek be a csontos-véknyabb lányok.De a fullkövérek sem! Az ilyen kicsit ducis lányok jönnek be, a barátnőm se vékony mégis nagyon imádom! :) Figyelj: Csontal csak a kutyák játszanak :D
2012. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy husis:) én 174 cm vagyok és 65kg és sokan megnéznek
2012. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

szia , énis korodbeli , és husis lány vagyok . ugyanígy megkapom , hogy milyen szép arcom van , meg hasonlók . nekem a vágyam a gebe alkat , de naponta gondolkodok rajta hogy miért . igen , szép az , nő szemmel . és rengeteg pasitól kaptam meg , hogy bejön nekik , hogy husis vagyok , sőőt . . egyik exemmel is beszélgettük , és mondta hogy nem bántásból mondja , de neki amikor meglátott , az arcom elragadta , és utána kifejezetten tetszett neki , hogy husisabb vagyok , mint az akkori barátnője . az akkori barátnője ( egy nagyon jó barátnőm ) , alacsony , vékony , szép arcú , aranyos , és nagy mellű . jólhangzik ugye ? de a fiu otthagyta , mert neki én jövök be . és nem nagyképűségből mondom , de minimum 25 pasim volt röpke 1 - 1,5 év alatt . mert elfogadtam az alakom , és a kisugárzás a fő , hidd el . pedig nagy mellem sincs , de mégis bejön ez a fiuknak . amúgy tudod mi a lényeg ? a kisugárzás , és a személyiség , és az ÖNBIZALOM . és ez tényleg nem süket duma . :D . ( énis odavoltam olyanért akiért nem lehetett , most meg ő van oda értem , pedig nem változtam , csak elfogadtam magam ) . titkon még mindig utálom hogy nem vagyok gebe , de hidd el a korungbeli ( 15 - 20 ) éves fiuknak ez igenis bejön . ; ) .

amugy ha mutatsz képet , énis meg tudom mondani , hogy szép vagy - e , nagyon kritizálós vagyok , szóval őszinte lesz . ; )

ui . : nyugi nem egy 60 éves dagadt pedofil szőrös faszverős fószer vagyok , aki a kislányok képeire izgul . :DDD

ya , és ha megfogadtad a tanácsom , akkor majd írj , hogy bevált - e . :D és amúgy mostanra alakult már valami a sráccal . ? :DD

2012. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

köszi utolsó. :))


tudom,hogy az önbizalom a legfontosabb, de nekem az nincs. :SS

privibe küldök az arcomról képet

2012. márc. 31. 13:48
 18/20 anonim ***** válasza:

15# vagyok.:) ha gondolod küldhetsz képet nekem is, akár ki is satírozhatod a fejed.:)

nyugi nem vagyok pedofil 50 éves szőrös pasi:)

2012. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
rendben, küldök neked is, de csak az arcomról
2012. márc. 31. 14:31
 20/20 SpainReeco válasza:
Nekem az eseteim az ilyen lányok mint te ...
2012. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!