Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy ha valaki "csak" a pénzéért van egy pasival, akkor nem is a férfit szereti, hanem a pénzt?

Figyelt kérdés

De ha mondjuk egy jóképű pasival van, tulajdonképpen akkor sem "őt" szereti, hanem a megjelenését.

Nem értem, hogy miért rosszabb, ha valaki a pénzed miatt van veled, mintha a megjelenésed miatt...


2012. márc. 2. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárásos alapon csak is azért, hogy legyen milyen hülyeséget kérdezned.
2012. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Mert a megjelenés a te saját tulajdonod és senki nem veheti el. A pénz pedig egy valós értékkel nem bíró cseretárgy. Ha valaki ilyenbe szeret az beteges.

Persze értem mire célzol, de azért még sem ugyanaz a kettő.

2012. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval magyarul ha én ronda vagyok, de sikeresen gazdag lettem önerőből, akkor is csak egy ilyen "álságos" szeretetet kaphatok a szép nőktől, míg a jóképű (tehát eleve hozzájuk tartozó jó tulajdonsággal rendelkező) férfiak megkaphatják a valóságost?
2012. márc. 2. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyformán rossz mind a kettő!

Normális esetben azért van valaki együtt a másikkal,mert olyannak szereti,amilyen. A kedvességéért,jó tulajdonságaiért,mert megértik egymást stb. Ezek a tulajdonságok függetlenek a pénzétől és a megjelenésétől is!

2012. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit.

Ismerek egy házaspárt,akik most ünnepelték az 50.évfordulójukat.

A férfi diplomás,nagyon művelt,mindenkivel barátságos,kedves. A külseje viszont nagyon csúnya. Alacsony,kissé púpos,az arca is csúnya. A felesége még most is szép ,magas nő. Mégis szép a házasságuk.

Ők sem a külsejük miatt vannak együtt.

Az viszont igaz,hogy akinek sok pénze van,nagyon nehezen tudja eldönteni,hogy miért van vele egy nő.

2012. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem se sokkal különb, és egy nő nem is képes más miatt szeretni egy férfit, csak a külseje v a pénze miatt.
2012. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

19:58: Hát elképzelhető, igen. De azért azt is hozzá kell tennem, hogy rengeteg kivétel van.

A külsőségeken alapuló kapcsolatok amúgy sem tartósak. A végtelenségig nem lehet rejtegetni a dolgot.


De ha már ilyen elméleti síkban beszélgetünk erről, azt ugyan meg kéne jegyezni, hogy ha csúnya vagy miért a top nőkre hajtasz? El kell gondolkozni ezen... Te csak külsőségekről beszélsz, hát vedd úgy hogy veled is csak külsőségesen viselkednek majd.

2012. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
figyelj,hamegvagy 185cm,nem vagy girhes,púpos,vagy 30kilós vasággyal,akkor fogorvos csinál neked csodálatos hollywoodi fogsort,elmész fodrászhoz,felöltözöl rendesen és máris jóképű leszel(nekem elhiheted)
2012. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

több oka is lehet...


- ezek a nők soxor találnak egy hülyét aki megvesz megad nekik mindent eltartja őket a 2 szép szemükért..és cserébe csak néha szexre van szüksége


- vagy mert a lánynak nincs hová mennie, se család se barátok és munkája sincs..ergo ha jól néz ki akkor talál egy fazont aki eltartja őt


csak a pénzért általában ezért...

2012. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 180, így ez nem járható út... Viccet félretéve, mert maximalista vagyok. Én inkább vagyok egyedül, minthogy beérjem egy "rosszabbal". Tudom, ez nem egy jó mentalitás, de ilyen vagyok.
2012. márc. 2. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!