Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek be tangát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek be tangát?

Figyelt kérdés

ÉN egy 14 éves fiú vagyok és szeretem a tangát hogyan tudnék női tangához jutni?

venni félek

csak olyan irjon aki segiteni tud


2012. márc. 2. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél a boltban.
2012. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hsználtan is jó?Kicsit vonalkodos de azért ha kell megveheted.
2012. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
venni félek
2012. márc. 2. 21:27
 4/10 10inchhero ***** válasza:
akkor lopj bakker... van lánytesód??? Csaj barátod?? Ha van, a szobájukból csórj egyet-kettőt... Ha nincs, menj be egy boltba és tedd zsebre...
2012. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
..á nem kell félni ,nem fogja az eladó megkérdezni,hogy fiam ezt a tangát magadnak veszed?..kifizeted és mész haza
2012. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mire kell neked tanga? Hordani szereted a női tangát (b*zi-e vagy?), vagy bnődnek szeretnél? Mert nem mind1..:D


Simán menj be egy boltba,és vegyél. Senkit nem fog érdekelni h miért vagy kinek akarod. Ha már ilyen kis dolgokon megakadsz, h fogsz a boltban óvszert venni, leküldöd majd a csajt?:D

De ha ennyire félsz, akkor rendelj netről. Bár ott van postaköltség. Úgy meg nem igazán éri már meg.

Azt hozzátenném, ha te akarod hordani, akkor van férfi tanga is..:D

2012. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Adjak egyet? :)


Nekem van olyan, amit megvettem, aztán magamon mégsem tetszett.

2012. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

..én is adhatok néhányat..

szia Cyan

hogy vagy?

2012. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Napkiraly ***** válasza:
Menj kínai boltba, azokat semmi nem érdekli :) Fizetsz és kész. Esetleg makogj előtte valamit a méretekről.
2012. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Férfitangát vegyél. Abban legalább elférsz elől. Nézd meg a kik-ben, lehet, hogy van.
2012. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!