Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok rá egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok rá egy normális fiúra?

Figyelt kérdés
Szerintetek vannak még normális fiúk?Jó biztos vannak , de ti találkoztatok már ilyennel?Nem akarok tolakodó lenni de kíváncsi vagyok , hogy szerintetek van-e még normális fiú...
2012. márc. 2. 23:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Attól függ mi neked a normális és mi számít neked nem normálisnak.
2012. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
hát szerintem legyen kedves , és kicsit úriember,természetesen hibákkal együtt mivel nincs olyan ember akinek nincs hibája , de ne is legyen azért papucs :D
2012. márc. 2. 23:25
 3/27 anonim ***** válasza:
Költözz Debrecenbe:D
2012. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ilyen létezik.
2012. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Úriember vagyok, ennek megfelelően viselkedek és öltözködök. Nem vagyok papucs, de intelligens és vicces. Van életcélom, sportolok, szeretem az állatokat, nincsenek rossz szokásaim... viszont nem vagyok egy szépség
2012. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
persze hogy vannak csak felkel őket ismerni
2012. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Gyere ide hozzám, én az vagyok. :)


A debreceni, 22 éves sztár az oldalról. :D

2012. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Igen vannak, de őket nem értékelik ma már sajnos.
2012. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Bárhol! Én ugyanígy voltam csak a lányokkal akikkel megismerkedtem sorra kiderült hogy valami nagyon nem kóser, mikor elegem lett egy időre a keresgélésből és abbahagytam, akkor ismerkedtem meg teljesen véletlen egy rendes, normális lánnyal akivel hosszasan ismerkedtünk és azóta is nagyon szeretem. Ennek már 4 éve :)
2012. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Tudom sablonszöveg, de itt vagyok! ;)

De komolyra fordítva a szót vannak, csak nehéz megtalálni minket...:)

2012. márc. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!